slike

slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
uf..
jipsy bogme..
imas ti ovdje dosta posla, samo da ga vratis u fabriku, pa tek onda da ga sredjujes :))

sretno
 
Član
Nije loše uopšte hehe mada što neko reče plaće za felama ;), a i ona crvena svjetla naprijed mi nisu nešto :icon_smile:
 
ma joj ima bruka posla na njemu sto jest jest al jbg nije lose moze se vozati ide a bilo je planova velikih sta da radim sa njim al finansije me zeznuse opasno tak da je sad sve stalo nazalost :(
a sto se tice pozicija crvenih i folija naprijed skinuo sam zbog policije bilo malo previse kazni nije dzep mogao da podnese pa bolje da skinem da ne peglaju
 
Član
e ovako imam i ja keca isto crveni kupi karambolke standardne, nove stople ili ih farbaj do pola samo!i farbaj obrvicu i mani se farbanja unutrasnjosti.;);)
Izvini na kritikama ali su dobronamjerne.
 
kako ovu temu nisam dosad vidio,uuu jos jedan kec na forumu,opaki smo s POZICIJAMA:lol:
samo polahko doce on do sebe,al kao sto covjek rece unutrasnjost nefarbaj,nediraj to;)
 
dobar kec,jos da su mu neke felugice 8jx13 i zaljepiti ga za zemlju:icon_smile:.samo polako bice para ako ima volje;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top