SLIKE,VW Tuning Karlovac

SLIKE,VW Tuning Karlovac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Bilo je stvarno preodlično, pozdrav ekipi iz Cazina i momku s scirrocom zaboravio sam kako se zove jer sam bio prepijan i dužan mi je rundu za onaj litar Aral-ovog ulja :)
 
Član
ljudi moji ovo se stvarno nesmije propustiti,ja sam radi obaveza morao nazad u subotu navecer i tako mi je krivo sto nisam ostao do nedjelje ali sta je tu je.
evo da se vidi da je bilo i ljubusaka ne u velikom broju ali dalek put i datum nikako nije odgovarao.
P6130278.jpg

golf1rallye.jpg

vwekipaljubuski.jpg
 
golf g60 je napisao(la):
ljudi moji ovo se stvarno nesmije propustiti,ja sam radi obaveza morao nazad u subotu navecer i tako mi je krivo sto nisam ostao do nedjelje ali sta je tu je.
evo da se vidi da je bilo i ljubusaka ne u velikom broju ali dalek put i datum nikako nije odgovarao.



o paaa care gdje si tii,vidio sam golfa al tebe nisam??? i ja kazem to se nesmije propustati...:icon_smile:
 
Početnik
Jebote koji sam ja.... jedino Ljubušake nisam upoznao kako spada....to je zato štoi nisu pili u subotu :)
 
Član
a cijeli dan smo ti mi hodali nismo pokraj auta bili nego kad su najavili da ce poci sudci i da svi moraju biti pokraj auta.

samo ti drazi petre,ali sta smo u petak napravili od sebe,cijelu noc nismo spavali zato da nadoknadimo sto u subotu vecer necemo biti gore.
a morali smo ici,bit ce druga prilika da se upoznamo.
 
Član
golf g60 je napisao(la):
a cijeli dan smo ti mi hodali nismo pokraj auta bili nego kad su najavili da ce poci sudci i da svi moraju biti pokraj auta.

samo ti drazi petre,ali sta smo u petak napravili od sebe,cijelu noc nismo spavali zato da nadoknadimo sto u subotu vecer necemo biti gore.
a morali smo ici,bit ce druga prilika da se upoznamo.

a mi smo se upoznali care jelda...crna dvojka g60?ja vozim onu narancastu jedinicu g60....uglavnom bilo je predobro...bit ce slikica i od mene..pozz cazinjanima najaci ste....pozz
 
dzekigold je napisao(la):
ja jos nisam dosao sebi (od alkohola) slike kad stignem i motor mi se razleti pozzzz......
svima

jebemuu Dzeki pa sta budee..Bas mi tvoja zena kaze..Napili se subotu vecee i udri po autima..I sjebali motore..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top