Slijede lančana poskupljenja goriva, litar uskoro 3 KM

Slijede lančana poskupljenja goriva, litar uskoro 3 KM

Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Ne diktira drzava cijenu goriva , boli ku*ac onog seika sto je Bosni standard los. Mi uvozimo gorivo i dobijemo cijene koje diktiraju seici. U cijeloj Evropi su cijene oko 3KM , tako ce biti i kod nas. Jbg. kapitalizam .... :icon_rolleyes:

Jeste ali ogomna je razlika izmedzu evropske plate i ove nase. U evropi je prosijecna plata 1000 evra a kod nas 450 KM pa ti vidi sta ti to govori :icon_sad: A da ne pricam o tome da je kod njih hrana duplo jevtnija. I ostalim stvarima.
 
Drzavi ide pola od cijene litre goriva bila ona 1 ili 6 KM i svakako mogu utjecat na nju. A naravno da im nije u interesu bilo sta poduzimat.
 
Član
ma u ovoj drzavi neko mora fasovat da bi se doslo do nekog reda , dosad smo mi narod sisali veslo vrijeme je nesto da se promijeni....
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
NIKAD cigar nisam zapalio ;) samo svercam :D



Kakva su ti pakovanja od kilo? Jesu li teska bas kilo ili 600 grama?
Ja sam to nedavno stalno pusio na nacin kako ti govoris sa filterima i to.
Pakovanje od kilo je bilo 600 grama i moze od toga 250-300 cigareta ne vise
Tako da nema teoretske sanse da se moze napuniti 1200 a kamoli 1500. Jedino slimsa mozda :D
Ako se moze napuniti bar 800-900 mogli bi pravit kakav pazar :D ;)
 
Član
Naravno, biciklo je prava stvar. Ovaj sad zadnji snijeg kad nas je zatrpao, ja sam poprilicno ustedio jer nisam vozio auto 7-10 dana. A sad kako ide lijepo vrijeme moze se pravo ustediti sa biciklom.
Sjecam se kad je gorivo islo na 2.30 da je raja govorila kako je krajnje vrijeme da se nesto radi povodom toga, a brzo smo se navikli i na ovih 2.55.
Tako ce nazalost isto biti i kad bude 3 marke litar, par dana ce biti "treba izaci na ulice" a zatim cemo se brzo navici da auto koristimo samo kad je bas neophodno tipa kupovina namirnica, posao, ako se ide negdje van grada...
Jbg takvi smo mi, a nije vise ni problem sto cemo se manje vozati nego sto ce i ovako preskupe osnovne namirnice jos vise poskupiti... bit ce zajebano.
 
Član
Franki je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
NIKAD cigar nisam zapalio ;) samo svercam :D



Kakva su ti pakovanja od kilo? Jesu li teska bas kilo ili 600 grama?
Ja sam to nedavno stalno pusio na nacin kako ti govoris sa filterima i to.
Pakovanje od kilo je bilo 600 grama i moze od toga 250-300 cigareta ne vise
Tako da nema teoretske sanse da se moze napuniti 1200 a kamoli 1500. Jedino slimsa mozda :D
Ako se moze napuniti bar 800-900 mogli bi pravit kakav pazar :D ;)

KILO ilitiga KILOGRAM ilitiga VREĆA U KOJOJ JE KILOGRAM DUHANA :D a kakva tu pluca imas kad vuces cigar sa 2 grama duhana :icon_question:
izvagaj duhan iz originalne cigarete manje od grama dodje u istoj ;)
 
Član
cemera i jada.. 10 km 3,92 litra 95-ice ...:icon_mad::icon_mad: nije doslo do rezervoara:D
 
Top