Skodilak

Skodilak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

Veko Skoda je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma nije njemu krivo sto ti kazes da je bolja, nego zato sto si reko da ti se jedino ova svidja :D
a auto je drama, danas uzivo gledo. perverzija ziva. jos i zvuk ekstra. kako motora, tako i zike...
ma jednostavno, kompletno auto, nema sta. svaka cast drug. samo, nesto mi tesko ulazis u nju :D
bice da je bolje da si obicna vrata ostavio...
da ste vidjeli druga veke danas, otvorio vratanca, i lagano vozika, muzika ubi... :D
hehehehh HVALA,a tesko ulazim zato sto sam malo deblji...hehheh :pP
pozz

hehehe, ma vazno je da ti udjes. nije ni madzi mrsavom nista lakse. i njega sam za istu stvar zezo. kaze on, zato redovno liniju odrzava da moze u auto uci. a svaka cast drug, autic ti je fenomenalan. najkompletnije auto sto je ondje bilo, bar meni. madzi jos zika fali, a valjda ce uskoro radit.
ne znam samo kako ti ide autic, a po zvuku reklo bi se da je i to na nivou.
nadam se da cemo se upoznat sad kad bude SR...
ja sam onaj sto te pito, smijel se zavirit u skodilaka :D
 
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

;)
emir_89 je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ma nije njemu krivo sto ti kazes da je bolja, nego zato sto si reko da ti se jedino ova svidja :D
a auto je drama, danas uzivo gledo. perverzija ziva. jos i zvuk ekstra. kako motora, tako i zike...
ma jednostavno, kompletno auto, nema sta. svaka cast drug. samo, nesto mi tesko ulazis u nju :D
bice da je bolje da si obicna vrata ostavio...
da ste vidjeli druga veke danas, otvorio vratanca, i lagano vozika, muzika ubi... :D
hehehehh HVALA,a tesko ulazim zato sto sam malo deblji...hehheh  :pP
pozz

hehehe, ma vazno je da ti udjes. nije ni madzi mrsavom nista lakse. i njega sam za istu stvar zezo. kaze on, zato redovno liniju odrzava da moze u auto uci. a svaka cast drug, autic ti je fenomenalan. najkompletnije auto sto je ondje bilo, bar meni. madzi jos zika fali, a valjda ce uskoro radit.
ne znam samo kako ti ide autic, a po zvuku reklo bi se da je i to na nivou.
nadam se da cemo se upoznat sad kad bude SR...
ja sam onaj sto te pito, smijel se zavirit u skodilaka :D
aha aha...jbg trebao si se predstaviti finoo...a hvala ti za to kompletno auto,nije josh gotovo ali et..polako,a motor je 1,3 ali sam stavio dvogrli karburator pa sad ide finooo.... hehe ;)
pozz
 
Član
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

a sta i da se predstavljam, kad me ne znas, i da sam reko da je emir, nebi znao. haj ima ba SR za 7 dana, pa cemo se upoznat ;D
 
RE: Skodilak mali UPDATE 30.04.2008

emir_89 je napisao(la):
a sta i da se predstavljam, kad me ne znas, i da sam reko da je emir, nebi znao. haj ima ba SR za 7 dana, pa cemo se upoznat ;D
valja valja.....abd vidimo se za 7 danaa :icon_biggrin::):icon_biggrin::icon_biggrin:
 
stvarno ja neznamm,ovo je jedna od najsredeni škoda,svaka cast Bogami..nemam rijeci za nju..volio bi je vidjeti drukcije,a ne samo preko slika:)
 
Passat 1.9 TDI je napisao(la):
stvarno ja neznamm,ovo je jedna od najsredeni škoda,svaka cast Bogami..nemam rijeci za nju..volio bi je vidjeti drukcije,a ne samo preko slika:)

hvala hvala..bit ce sr-va pa valjda ces biiti..
pozz
 
Passat 1.9 TDI je napisao(la):
stvarno ja neznamm,ovo je jedna od najsredeni škoda,svaka cast Bogami..nemam rijeci za nju..volio bi je vidjeti drukcije,a ne samo preko slika:)

Vidjam je ja drug, cesto u gradu, predobro izgleda,a jos bolje zvuci...
vjeruj mi jos mocnije izgleda uzivo...
 
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Passat 1.9 TDI je napisao(la):
stvarno ja neznamm,ovo je jedna od najsredeni škoda,svaka cast Bogami..nemam rijeci za nju..volio bi je vidjeti drukcije,a ne samo preko slika:)

Vidjam je ja drug, cesto u gradu, predobro izgleda,a jos bolje zvuci...
vjeruj mi jos mocnije izgleda uzivo...

Hvalaa punoooo.....fkt.....
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top