Škoda S100L DeLuxe

Škoda S100L DeLuxe

Član
Imao komsija moj takvu samo zelenu, prodao je prije par godina, i dan danas place za njom i kaze da se za.ebao...
 
Član
Da hauba za kant. A iskreno, prodao bih i ja svoju kad bih dobio neke dobre pare. Ima i drugih automobila koje bih radije volio imati u svojoj kolekciji.

Hvala svima ;)
 
Član
Ali istina je da, kao oldtimeri, ovakve Škode imaju malu ili nikakvu vrijednost. Naravno, to nije razlog da se uništi, baci, demolira, ćunira i slično...
 
Član
Istina je da nemaju veliku materijalnu vrijednost. Ali koliko ljudi uhvati nostalgija za starim dobrim vremenima kada ugledaju ovakvu Skodu, vrate se natrag 20 godina. Neka sentimentalna vrijednost je tu.

Na njoj je grijeh ista raditi u smislu tuninga, a baciti ju pogotovo.
 
MantaFan je napisao(la):
Istina je da nemaju veliku materijalnu vrijednost. Ali koliko ljudi uhvati nostalgija za starim dobrim vremenima kada ugledaju ovakvu Skodu, vrate se natrag 20 godina. Neka sentimentalna vrijednost je tu.

Na njoj je grijeh ista raditi u smislu tuninga, a baciti ju pogotovo.

Eh upravo ta sentimentalna vrijednost, i mene baci u stare dane, pogotovo kada sam vidio ove zakacke na tablicama u boji...

Cuvaj je i da sto prije rijesis taj problem s karburatorom, vjerovatno ga samo treba osvjeziti... sretno ;)
 
Član
Hvala svima.

@technoGeek - Nema nikakvih problema s karburatorom, pali na "cak". Vjerojatno si nesto krivo razumio. ;)
 
Pardon, pogrijesio sam clanove, ovo je 105l kod drugog clana... Uglavnom sve najbolje, da ostane bez kvarova :cool:
 
Član
Hvala ;)

Obratio sam se kolegi u temi i napisao sta se meni desavalo, skoro identicno. I cime sam rijesio sve.
 
Top