Škoda Octavia 1u

Škoda Octavia 1u

Član
drug 16" su i nisam htjeo veće jer naše ceste su loše ,a ujedno porodica mislim supruga i beba pa tako nemam namjeru nekog extremnog spuštanja.Možda vremenom ako nabavim neke kulturne gewinde kao npr .waitec sa podešavanjem visine i tvrdoće.
ma pusti low ride..16" je pristojna dimenzija i cijenovno što se tiče guma a i izgledom.
+ makar sam ti odgovorio več na pm. Za oem felgu kao što je ova NE trebaju nikakvi drugi šarafi..pašu od onih sa oem čeličana..tako da si tu malo isto profitirao/üštedio ;)
 
Legend
fine felge bile su bas povoljne na piku ako su to te, ja sam ih gledao, ali imao sam srecu pa sam one nasao i njih kupio jeste da su me dosta skuplje dosle ali ne zalim
 
fine felge bile su bas povoljne na piku ako su to te, ja sam ih gledao, ali imao sam srecu pa sam one nasao i njih kupio jeste da su me dosta skuplje dosle ali ne zalim
Felge su bile 270km bez guma i jako sam zadovoljan jer gotovo da ih nema u nas skoro niko ,jer većinom su bile na vrs modelima .Moje felge su slične tvojim vizuelno samo što su tvoje sa oblim ivicama(krakovima) dok moje su sa oštrijim.:)
 
Član
Odlicna oktavija drug, vidi se da je volis i da obracas paznju pa i na najsitnije detalje i to postujem.
Imao sam i ja do prije mjesec dana fin primjerak, ali sam se teska srca odlucio da je prodam :)
Evo koja slika cisto da vidis da nisi jedini koji voli i ulaze u skodu :D
 

Prilozi

  • 11.JPG
    11.JPG
    162,2 KB · Pregleda: 77
  • 2.JPG
    2.JPG
    173,5 KB · Pregleda: 68
  • 7.JPG
    7.JPG
    124,8 KB · Pregleda: 69
Top