Skoda Felicia Pickup

Skoda Felicia Pickup

Član
eh.. posto sam izgubio sve podatke idemo sve ponovno ... ii da...desile su se neke izmjene od zadnjeg pisanja.. druge felgice i tak to :D
pocelo ovako:


zatim male izmjene:



zatim farovi ii fire & ice boja:



da,, ima i muzike neke :


zatim sadasnje stanje.. gepek presvucen sky kozom ii felgice.. ronal 7J et 25 nazad 2,5 cm distance naprijed 2 cm ...




i da.. ubrzo update.. druge felge su opet legle ;) .. nesto sa 8 J ii sa sjajnim falcom :D veliki pozz ii komentarisite !!
 
Član
totalno dobar auto, svidjao mi se tvoj projekat od pocetka, fino si to zamislio, i dobro je ispalo, svaka cast
 
Član
Predobro auto, stvarno nemam zamjerke ovo je nešto unikatno..

Koliko se sjećam nešto su te zezali farovi tj. bilo ti je lufta između njih i maske, jesi li riješio to? Po slikama izgleda extra
 
Član
@ shumi hvala druze :D a farovi.. nije bilo lufta.. problem je bio sto su previse istureni napolje.. i ne nisam to rijesio.. jer ovo auto ostavljam starom :) zapoceo sam drugi projekat koji ce bit uskoro pretstavljen..
@ chuza bracni krevet je izbacen :D on je tu samo po potrebi hahaha :D ak nadjem sliku postavicu jee :D!!!
 
Član
Uni_que je napisao(la):
@ shumi hvala druze :D a farovi.. nije bilo lufta.. problem je bio sto su previse istureni napolje.. i ne nisam to rijesio.. jer ovo auto ostavljam starom :) zapoceo sam drugi projekat koji ce bit uskoro pretstavljen..
@ chuza bracni krevet je izbacen :D on je tu samo po potrebi hahaha :D ak nadjem sliku postavicu jee :D!!!

al je krevet glavni,heheheh,u Odzaku sam gledao kako izlijeces iz njega heheheheh :) dobra fora al skroz :)
 
Legend
1000x sam rekao svaka cast sto radis ovakav auto,unikatno i predobro , svaka cast druze ;)
 
Član
Ma unikatno auto bas je cool za vidjeti :cool:;)

samo sto su mi ljepse one stare felge :D:D a vec sam to reko :lol::lol:
 
Član
normala, najbolje kada se vidi felga u retrovizoru, a i meni se onda lakse uparkirat recimo u rikverc bocno, gledas felgu u retrovizoru po njoj se vodis i uparkiras cenat od ivicnjaka :D samo zeznuto ako se ofula pa izvalis i trotoar i felgu :lol:
 
Član
Limpi je napisao(la):
normala, najbolje kada se vidi felga u retrovizoru, a i meni se onda lakse uparkirat recimo u rikverc bocno, gledas felgu u retrovizoru po njoj se vodis i uparkiras cenat od ivicnjaka :D samo zeznuto ako se ofula pa izvalis i trotoar i felgu :lol:

ja se parkiram makar pola metera od ivicnjaka da nebi otkino auspuh O:) ...
@Armin ... da to je moja izjava bila prijatelju koji ima 9x16 na golfu 2 :D " jebo felgu ako je ne vidis u retrovizoru"
 
Top