Skoda fabia - curi voda u unutrasnjost kroz vrata

Skoda fabia - curi voda u unutrasnjost kroz vrata

Pozdrav svima, kupila sam auto prije 3 mjeseca i prilikom pranja auta sam primjetila da je na vrhu vrata s unutrasnje strane, odmah iza stakla mokro. Reklamirala sam u ovlastenom servisu jer je auto pod garancijom. Zamjenili su keder ali je opet bilo mokro. Nakon sto sam 3 puta reklamirala i nakon sto "strucnjaci" nisu uspjeli to napraviti prodala sam im moje auto i nadoplatila za novo. Novo auto je 2013 godiste, staro 2012. Prala sam ga juce i opet isto? Znaci radi se o autima koji su potpuno novi i koji su razlicite godine proizvodnje. Pomozite, ne znam vise sta da radim. Na slici sam pokusala oznaciti gdje bude mokro

http://tinypic.com/view.php?pic=23vj0y1&s=5
 
Pregledala sam cijeli net i nisam nasla ni jedan drugi slucaj. Nije valjda da sam ja jedina kupila takva auta i to jos 2
 
Član
Ako se desava na obje strane to ti je kisk koji naprave u fabrici, plitak keder ili prozor ne pritisne dovoljno keder i kad pada kisa ok ne curi, ali kad peres i kad je jak mlaz onda ti voda udje unutra...
Mozes probati malo keder namazati iznutra kremom da bi keder malo bio meksi i kad zatvoris prozor ujedno ce ako postane mekan bolje i dihtovati, ali sta je najbolje rjesenje, skinuti keder i ima kupiti platnene ljepljive trake i onda se skine keder i zaljepi se tamo gdje keder ide (ako treba i dva sloja ako je tanka traka) i onda se vrati keder. To ce malo gurnuti keder prema dole i tako ce prozor ga moci malo bolje pritisnuti i bolje ce dihtovati...
 
Problem je u tome sto je auto pod garancijom al ovlasteni servis to ocito ne zna popraviti. I ne mogu shvatiti da niko nije imao slican slucaj???
 
Član
Ako se desava na obje strane to ti je kisk koji naprave u fabrici, plitak keder ili prozor ne pritisne dovoljno keder i kad pada kisa ok ne curi, ali kad peres i kad je jak mlaz onda ti voda udje unutra...
Mozes probati malo keder namazati iznutra kremom da bi keder malo bio meksi i kad zatvoris prozor ujedno ce ako postane mekan bolje i dihtovati, ali sta je najbolje rjesenje, skinuti keder i ima kupiti platnene ljepljive trake i onda se skine keder i zaljepi se tamo gdje keder ide (ako treba i dva sloja ako je tanka traka) i onda se vrati keder. To ce malo gurnuti keder prema dole i tako ce prozor ga moci malo bolje pritisnuti i bolje ce dihtovati...

kupit novo auto i onda mazat kedere i uzimat platnenu traku pa je lijepit :O

Samo ti to reklamiraj, trazi opet novo auto ako ne znaju riješit, možeš ih čak i tužit ;)
 
Član
Pa to se desava jer fabrike neobracaju toliko pozornosti oko auta koja su u cijeni od 15-18000km nova, znaci na auta nize nize klase to su jednostavno kiksovi fabrika, koje servisi nece mocu rijesiti ili ce ti rijesiti na ovaj nacin na koji sam ti ja napisao... Mozes ti reklamirati ali oni ce ti kao uraditi, pogotovo kod nas u bernilni hahaha uraditi i ti ces probati i opet ce isto biti i tako ces ici reklamirati par puta kod njih dok sama ne rijesis problem,...
Nije to jedino auto kupljeno novo koje ima kiks, a pogotovo kiks koji se nije mogao otkloniti, nego je otklonjen uz malo maste...
 
Pregledala cijeli prokleti web i nisam uspjela naci da li neko ima slican problem. Strasno. Ne znam vise sta da radim
 
Član
Idi reklamiraj opet mada cisto sumnjam da ce ti rijesiti, na Skoda Fabia 1 imaju problema recimo kad peres auto u voda udje kroz peder vrata u auto kad je jak mlaz i vidio sam na par da imaju taj problem kad sam ih prao jednostavno udje tuda i kapa unutra, kad je kisa ne pusta nego samo pod mlazom vode, a niko se nije na to zalio i niti je bilo reklamacija na to prije, jednostavno ljudi zive s tim ili pokusaju sami rijesiti jer to je jednostavno propust fabrike...

kad pres izbjegavaj psrkanje jakog mlaza direkt tu, probaj prstaki od gore tako da ne udara voda direkt u stakli i kreder na taj spoj nego da se slijeva niz to ;)
 
Član
onda idi reklamiraj, ali mogu ti rijesiti samo onako kako sam ti ja napisao gore, mogu oni pokusavati ali nece rijesiti osim na onaj nacin ;)
 
Top