Skidanje katalizatora da ili ne?

Skidanje katalizatora da ili ne?

Član
Pozzzz raja zanima me dali je pametno skidanje katalizatora radi se o Opel Omegi 2.0i 92 godiste 115ks i dobiva li se ista sa time ili gubi? Hvala unaprijed svima :cool:
 
Početnik
IvanVR6 je napisao(la):
Znaci onda se dobije nesto haha? :D

Ja sam dobio,ima ih dosta zale se da su izgubili i sl,ali to je vecinom zato sto izvade samo sace a ostave kao onj lonac sto je pogresn jer stvara vrtlozenje i turbulencije.Ja svaki put kad sam skidao odrezem totalno i stavim samo cijev jer znamo da je cilj da ispusni gasovi sto brze napuste ispusni sistem uz sto manje smetnji i vrtlozenja sto dobijamo sa cijevi dok sa izbijanjem saceta i ostavljanjem lonca dobijamo upravo suprotno.
Dobio sma bolji zvuk,malo ljepsi odziv na gas i auto je postalo zivlje.Ugl to su moja iskustva ;)
 
Član
Ahaa i mislio sam meni je auto trokiralo i sve smo pokusali dok nismo dosli do katalizatora koji je bio u jako losemu stanju pa je zbog toga trokirao sada ga skidamo skroz i stavljamo cijev ;) Hvala prijatelju ;)
 
Član
Skidanjem nista ne gubis.mozes staviti cijev,a jos bolje neki manji lonac na to mjesto,imas novih po 40km i miran si,tako su meni u servisu preporucili,kao ko jos kupuje nov katalizator na auto od 10 god,i stave mi lonac neki manji.A kat prodao za dobre pare i opet u plusu .Nisam imao nikakvih nus pojava.:cool:
 
Član
i ja sam razmisljao da skinem katalizator samo se nisam odlucio postaviti cijev ili neki manji lonac :icon_rolleyes:
 
Početnik
Skidaj druze imaop sam BMW 525i i nije mi nesto vukao dok nisam skinuo katalizator.
 
Top