sheet happens

sheet happens

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jebiga, kreno na poso,naletim na led odnese me i u drvo udarim.desilo se ja mislim 20.12.2007
steta procijenjena na skoro 10 000KM





 
Član
10 000??? okle tolka steta ?? nije puno razbijeno nebi se reklo
a jel od firme??
uf... mrzim snijeg i led
 
Član
jest od firme.kasko je osiguran.jbg i meni je bilo cudno.al kad su ljudi poceli skidat sa njega huh jebote sunce.izade sa rukama skoro 10 000.sutra ce bit gotov akobogda
 
Član
druze nisam ga ja procjenjivo.pogledaj malo pa vidi koje su cijene dijelova za kangoo 1.5 dci 2006.far je oko 500KM.A evo sta je se sve sjebalo
Hauba
Ukrasna Maska
Vezni lim
Far
Karambolka
Hladnjak
Hladnjak klime
Intercooler
Blatobran
i jos kamara stvari koje se ne vide na slikama.
 
Legend
ajoj steta,ispastas li ti tu sta ili oni rjesavaju ???
a cini se bogam malo previse a sad....
 
Član
pa i meni se cinilo previse.oko 13000 je polovan stariji malo,ovaj je 2006 godiste.sad kako ja skontam ovi sto rade kad vide da osiguranje placa odma dizu cijenu.ne ispastam ja nista al jos jedan sudar i letim s posla
 
Član
a brate ne vjerujem da 10 000 da si sve skupa radio...al posto osiguranje placa vjerujem ti..

Ja sa svojom fabijom imao udes za koji nisam ja kriv otisao komplet lijevi prednji dio ovjesa, far, hauba, blatobran branik i vozacka vrata, na desnom pukla krajnica i felgu poguzvao...steta 6.800 maraka...
 
Član
kad sam razbio mazdu3 (2007 god.) dizelku sto sam imo zamjenio haubu, blatobran, xenon far, karambolku, sofersajbu, retrovizor i vrata + lakiranje + ruke sve bilo 3996 KM a to su dignute sve cijene posto je casco namirivo....
 
Legend
Ja al ovo nije ni blizi steta kao na Mazdi, on ga je opalio momacki, a poznato je da su dijelovi za Renault uzasno skupi.
 
Član
i ti aman ko i mnogi, jel vidi pishe pivo, odmah volan nosi tam vam :D :D :D :D :D

hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top