SETI: Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru

SETI: Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

OmO

Član
Bio je jedan smak svijeta, pa drugi ! E kad sam njih prezivio mogu i ove zelembace :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
a otkud vama da su zeleni :icon_question: mozda su pinkii :icon_rolleyes:

pa ce da karaju svakog tko nema pinky detalj negdje na autu :D
 

OmO

Član
Evo cujte kako izgledaju :lol::lol::lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=7203okW3Bgg
 
Legend
ako napadnu , ja cu fino zenu i dijete,u golfa i pravac za Njemacku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cool: :cool: :cool: :lol: :lol:
 
Pun nam je grad vanzemaljaca nece se oni ni primjetiti kad dodju , samo se nadam da nece uparkirati neki anti-tuning tanjir da ga moramo ubaciti u temu :lol:
 
Član
enesss je napisao(la):
ako napadnu , ja cu fino zenu i dijete,u golfa i pravac za Njemacku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :cool: :cool: :cool: :lol: :lol:

meni je na to moj djed rekao

"Pametno dijete" (inace citav zivot radio u GER)
Kako sam se samo smijao:lol:
 
Član
hoće u Mc'D u Sarajevo, na hamburger....:D

šta i da dođu, kakvi smo svi agresivan narod samo bi ih bezveze napali (ako uopšte postoje) i tako pobili...:lol:


pokraj toga, svega...
:icon_rolleyes:
iskreno sam mišljenja, da je to velika laž, a hoće možda s ovakvim objavama, da navedu narod na to da troše što više novac, kako bi sada ublažili krizu i tako se brže oporavili...
 
Član
He a ljudi moji pa gdje vi zivite.... Pa ja kad sam vidio bivsu nakon dvije godine a to je bilo prije neki dan vec sam skuzio da su vanzemljaci tu medju nama da si vidio facu pola jolie pola E.T. A vi sad tu nesto poceli pisat o amerima a ova oteta vec odavna...:D :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top