SERVIS ZA VAŠE VOZILO - Sve TIPE

SERVIS ZA VAŠE VOZILO - Sve TIPE

Legend
Pozdrav,

Evo jedna korisna obavjest, za sve forumase sa Tuzlanske regije.

Obzirom da sam ja zaduzen sa servis i servisiranje vozila u Remexu, iskoristio sam priliku i napravio sam posebne cijene servisa za sve vrste vozila.

Cijene koje budem naveo kao primjer, odnose se na redovni servis i uslugu za isti. A pod redovni servis podrazumjevam sljedece:

ZAMJENA SVIH FILTERA (filter ulja, filter zraka, goriva i klime na autima koja imaju klimu)
ZAMJENA ULJA
KOMPLETAN PREGLED VOZILA
USLUGA


Ovo se odnosi na vozila iz VW grupacije, OPEL, AUDI, BMW, PEUGEOT, CITROEN, MERCEDES, i naravno Fordove starije generacije.


Sve sto treba da se uradi jeste zakazati termin na broj telefona: 035 302 008 ili 009.

OKVIRNE CIJENE:

VW Grupacija - VW Golf II benzinci servis do 30 KM / Dizel do 40 KM
VW Golf III do 60 KM
VW Golf IV do 80 KM
VW Golf V i VI do 150 KM

Obzirom da slu slicni motori isto vazi i za PASSAT-a po godistima i generacijama, ali i za POLO, odnosno Škoda grupaciju komplet.

OPEL: od 30 do 150 Poredan po godistima i motorima, i u biti u tom rapsonu se krece za sve ostale brendove, i naravno sve tako ide do 2009 tj 2010 godine dok kola nisu vise u garanciji.

Znaci kontakt telefon gore navedeni ili direktno ovdje za sva dodatna pitanja, ili e mail: damir.katkic@remex.ba

Razlog koji je ovo sve pokrenuo je banalan, sjedio sam sa prijateljem na kafi, koji mi pokazuje racun iz VW servisa zamjena sijalice na VW CADDY 2009 godina u iznosu od 120 KM. Mislim da treba stat u kraj deranju naroda sa servisima, tako da svi forumasi kojima nije daleko Tuzla i Remex, neka se jave kad god budu trebali raditi ovu vrstu servisa, ja cu im izac u susret.

Pozdrav ;)
 
Legend
prozor je napisao(la):
ide li pecat u servisnu knjigu nakon obavljenog servisa bez obzira na marku vozila

Naravno da ide, samo je potrebno prilikom dolaska na servis uz saobracajnu dozvolu priloziti i servisnu knjizicu. ;)
 
Član
svaka cast daki na ovome, definitvno dobra stvar ;) vidjecemo se vjerovatno cim bude potrebe
 
Administrator
svaka cast na ovome... znaci kod mene skoda A4, sve isto kao kod golfa IV i cijena je od 80 KM, a u cosmosu cijena je od 150-180 KM:cool:

a mozemo li ti se i ovdje najaviti ili samo na dati broj?
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
svaka cast na ovome... znaci kod mene skoda A4, sve isto kao kod golfa IV i cijena je od 80 KM, a u cosmosu cijena je od 150-180 KM:cool:

a mozemo li ti se i ovdje najaviti ili samo na dati broj?

Moze ovdje, moze putem e maila, moze na telefon svejedno ;)
 
Mozes li mi reci okvirno neku cijenu za Volvo XC90 D5 koliko bi bio veliki servis, da vidim isplati li se protezati do Tuzle?
 
Član
Daki jeli ovo sigurno do 150 Km za Golfa V ?? U Inter Autu me zadnji put izaslo oko 230 pa isplati se preci kod vas ako je ovako..
 
Top