Sef Ferrarija s Alonsom i Massom sletio je u pijesak

Sef Ferrarija s Alonsom i Massom sletio je u pijesak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na predstavljanju Ferrarijevih modela u Valenciji šef Ferrarija zapeo je automobilom u pijesku i to vozeći Alonsa i Massu. Ferrarija je izvukao bager

Trebao je to biti vrhunac nedjeljnog šoua u Valenciji, na predstavljanju Ferrarijevih modeal za drugu sezonu, a ispala je - blamaža. Predsjednik Ferrarija i Udruženja momčadi Formule 1, Luca di Montezemolo (62) sjeo je u Ferrarijev model 'California'. Njegov zadatak bio je jednostavan. Po stazi provozati Felipea Massu i Fernanda Alonsa, dvojicu vozača F1 za sljedeću sezonu. Čak nije loše niti krenuo, ali pri prvom zavoju, evo problema. Di Montezemolo je izgubio kontrolu i skrenuo u pijesak. Massa i Alonso vjerojatno su se pitali je li to dio šoua, ali nakon što su vidjeli da prema Ferrariju ide bager kako bi ga izvukao, shvatili su da njihov šef jednostavno - ne zna voziti. Publiku je prije dolaska bagera Talijan zabavljao pokušavajući se izvući iz pijeska, a zapravo se sve više ukopavao. Pokušali su mu pomoći i Alonso i Massa, a kasnije i cijeli tim Ferrarija gurajući automobil, ali nisu uspjeli pomaknuti luksuzni Ferrarijev model. Odustali su, a trojac se odlučio stazom povesti u drugom modelu Ferrarija. Vjerojatno ne s Lucom di Montezemolom u ulozi vozača.
 
Legend
eee svasta , iz ovoga izvukose ko da je neko poginuo , pa desi se i ajd sta........ i ovaj koji je pisao kaze kako sef ne zna voziti , a "on" kao zna vjerovatno :lol:
 
Član
a jest sigurno covjek ne zna voziti...navozao se ferarija sto mnogi nikad nece u zivotu niti sjesti u njega
 
Početnik
gluplji text nisam vidjeo....cuj sletio...:icon_rolleyes:

evo pogledaj te da li ovo lici na slijetanje..

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/J4gSRCW7-RM&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/J4gSRCW7-RM&hl=en_US&fs=1&color1=0x5d1719&color2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Naslov prodaje novine...Očigledno je da je čovjek krenuo prema tribini ali nije računao da će zapeti u pjesku...Čuj sletio:icon_question:
 
Početnik
ma zato sam i postavio klip sto nema nikakve veze sa slijetanjem ili slicnom...:icon_rolleyes:
 
Član
ja sam samo to vidio ovdje "http://www.24sata.hr/sport/sef-ferrarija-s-alonsom-i-massom-sletio-je-u-pijesak/145067/" i prepisao
PS: nisam htio da stavim link koji vodi na ovu stranicu da administratori nebi imali prigovora i nadam se da im nece smetati sto sam ga sad stavio (deyo?)...............:icon_biggrin:

PSS: a sta je on radio sa ferrarijem na pijesku ja ne znam i ne zanima me, uglavnom su novinari (citaj lesinari) to sve napravili da izgleda zanimljivo

a sad sam pogleadao onaj klip i ovo nije bilo slijetanje nego samo nepromisljen potez osobe koja ocito nije imala iskustva sa pijeskom................:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top