SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Desilo se sa subote na nedelju u luzanima, ne dalje od 50m od policijske stanice..
Parking osvijetljen, auto stajalo ispod rasvjete, bukvalno..
Ovo sam ja slikao kad sam dovezao auto majstoru i kad smo skinuli brave da vidimo stetu..
Nisam imao snage slikati stanje u kom sam nasao auto, bio sam u soku fkt..
Naljepnice nisam imao (moja greska naravno) ali Boze moj i to je malo skuplja skola..
Bilo kako bilo, zelim im dugu starost i tesku bolest, a vama da pazite gdje parkirate, na podrucju Kantona Sarajevo imaju 136 registrovana lica koja su ukrala bar jedan auto.. Naravno svi na slobodi.
 
Ma stoka je to.Radis za auto,ulazes i odjednom nema niceg.Imao si ti srece sto nisu profi,ili ih je nesto sprijecio pa nisu zavrsili posao.
 
Član
Znam Noke gdje je to jbg blizu stanica a okolo nje hodaju klošari nažalost često dođem tu ali preko dana naveče nije sigurno kao ni na većini mjesta u ovom gradu...Dobro si prošao...čuvaj se ...pozzz
 
Član
kakva nam je drzava ne cudi, sreca pa nisu uspjeli,
sarajevo posebno je haos sto se tice kradje auta, to moras stalno na oku drzati ili full kasko osigurati i ne sikirati se
 
Legend
dobro si ponovo prosao, ima klosara kad ne uspiju da ukradu auto namjerno uniste komplet enterijer, izderu sjedista, uniste tablu itd.
 
Legend
Nije lijepo kako god.. Malo se za vikend radilo, provukao sam kablove i ubacio woofer i pojacalo. Hvala Romanu - allroad. Bit ce slike ubrgo nisam stigao slikati.
Usput i tempomat je spreman za ugradnju..
 
Legend
Malo smo pobjegli u toplije krajeve :)

f6092ca3681c229b54166d5fa06412fd.jpg
c87f236734290264de93e6b9e6ae2a40.jpg
f029a278ac84ebe9adc601dd5ade6bbb.jpg

Moje ljepse polovice :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top