SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja nisam mogao naci ispod 200. Ja sam u ovlastenom bosh servisu mijenjao gumice na svim diznama, mijenjaju gumice, neke podloske i.sta ja znam sta jos, 70km me kostalo, i pri tome ljudi namjestili sve dizne po fabrickim parametrima, vise nikad nisam imao problem, jebo 70km rijesilo mi je problem
 
Legend
Tako je, jako bitne su i gumice na diznama, ja cim sam uzeo auto odradio sam te gumice platio koliko i ti i bio sam miran jer su ove stare bile dotrajale poprilicno..ista procedura ce biti sad samo sto sam u dilemi da li da cistim dizne tim nekim ultrasegamega masinama za ciscenje dizni il ne.. no bilo kako bilo, dizna za arl i asz motor je 560ccm i ima oznaku al na kraju (brojevi su isti za sve pd dizne) i tu diznu trenutno i trazim.. kao sto oggy rece oko 100km je realna cijena, ako trazis recimo za passata 130ks, a kad kazes za golfa ili leona 150ks ista ta dizna 200-250km
 
Legend
noke ako hoces naleti jedan dan drug drzi otpad ima dizni koliko hoces vjerovatno ima i tu sto tebi odgovara ;)
 
Legend
Oke, drug.. hvala ti..
Ima li ove puhaljke slucajno ? Audi a3 2002 god
10511225_621515657947035_8054545740794854812_n.jpg


Seat leon 1m, orekidaci grijaca sjedista.. (desno od prekidaca za 4 zmigavca)
SEAT_Leon_Mk1_dash.jpg
 
Legend
provjericu ti, a da te usput pitam znas li gdje u sarajevu mogu naci renco sprejeva, kod nas ih je bilo na svakom koraku sad nigdje
 
Član
a jbt kako lijepo ovaj leon izgleda unutra :)

a keno bio si mi naumi prije nekih 20 dana, imao sam a3 i bile te puhaljke , i ja ti kontao javit ,al dođe brzo musterija i otjera auto.
 
Legend
a jbt kako lijepo ovaj leon izgleda unutra :)

a keno bio si mi naumi prije nekih 20 dana, imao sam a3 i bile te puhaljke , i ja ti kontao javit ,al dođe brzo musterija i otjera auto.
Joj druze :( ne da mi se sa ovim puhaljkama nikako a bas sam se zainatio da ih uzmem.. svidja mi se ovaj detalj bas bas.. pa eto ako ti opet nalete javni mi molim te..
Meni u biti treba samo ova centralna, ali bi uzeo kompletan set ako bi naletio (pozeljno u crnoj boji)
 
Legend
Od 2001-3 to je sa facelift modela (far i zmigavac iz jednog dijela, ima kristalne stopke, zmigavci sa strane su takodje bijeli providni i te puhaljke su sa iluminacijom). Ima jos razlika al et to su neke najociglednije..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top