SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

SEAT LEON cupra4 TDI > 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
a jesi ga ispeksinio :D mada ako nije ostecena hauba i branik ovo mu je dobra zastita ako ovako ostane,nece nista proci kroz ovaj sloj :D
inace zimski setup ljepsi nego pola ljetnih sto koriste :)
 
Legend
Odličan nOKE, lijep i kad je prljav, dobro bi legao xenon u maglenke sića je to vjerujem da ćeš vremenom sve to srediti :):)
Prvo cu da razmotrim opciju da skontamo neki fazon da se pale maglenke kad se mota, ono na fazon golfa 6,7 passata ovo ono, ako to uspijem rijesit ostavio bi halogen, ako ne onda ce ici i dole xenon :D
 
Legend
a jesi ga ispeksinio :D mada ako nije ostecena hauba i branik ovo mu je dobra zastita ako ovako ostane,nece nista proci kroz ovaj sloj :D
inace zimski setup ljepsi nego pola ljetnih sto koriste :)
hahaha joj suti stid me bilo kad sam dosao na praonicu, ljudi nisu mogli da vjeruju gdje sam bio :D :D
Zimskim setupom sam i ja zadovoljan, stim da bi vise volio naci 17" od ibize cupre fabrika, kao kod ivice one felge
 
Legend
bas je drug juce uradio na golfu 5 da mu se pale maglenke kad mota i da kad zakljucava auto da mu se pale svjetla, za sve to dao 20km, ako budes zainteresovan javi se u P.P. ;)
 
Legend
bas je drug juce uradio na golfu 5 da mu se pale maglenke kad mota i da kad zakljucava auto da mu se pale svjetla, za sve to dao 20km, ako budes zainteresovan javi se u P.P. ;)
na golfu 5 ima pripremljena instalacija i sve sto je potrebno da se "aktivira" ta opcija, medjutim na autima starijim do 2005 god se moraju postavljati prekidaci na letvu, pripremit komplet nova instalacija da se pali maglenka kada motas.. a sto se tice zakljucavanja i otkljucavanja, to je malo lakse rijesit :)
 
Legend
hehehe , gledam da bude opran uvjek iako se crna boja prlja bas bas.. jos u garazi prasina al ajde.. :)
 
Legend
Mali update :
Crveni pojasevi
1904118_10152810426150353_52559756_n.jpg


glavni i odgovorni
1618441_10152810426385353_829991136_n.jpg


1779736_10152810426500353_1233272025_n.jpg


i to je to :)
1966905_10152810426555353_1742768506_n.jpg
 
Legend
auuuuuuuuuu ovo mi se sviđa, gdje si ih nabavio?
ebay.com :)

Preko druga sam narucio pa ti ne znam tacan link, ako budes htio javi mi.. ugl cekao sam ih haman 3 mjeseca, kad su dosli veselje.. i onda mali problem, siri su i deblji od ovih klasicnih (ovo su navodno pojasevi od porsche gt3 rsa) pa su valjda cvrsci deblji siri, sta li.. ugl kako god puno su meksi nego oni stari, njezniji nekako ali sa druge strane sam imao problem sa namotavanjem istog u mehanizmu, jos uvijek se ne vracaju bas onako kako bi trebali ali sredit cemo to, ugl ljepse izgleda 100x i obecavam da cu da se vezem, stalno :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top