seat ibiza nova boja

seat ibiza nova boja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
kume, da si bogdo uzeo ove mrezice (sace) naprijed sa one cupre R bila bi jedna od jacih ibiza u gradu sigurno, sve ostalo 5 ;);)
 
Član
vidio sam te veceras na grbavici i govorim drugu eno igy-ja medjutim vidim nova linija ,fino auto izgleda samo masku prefarbaj i super
 

JD.

Član
meni se ne svidja to sto je seat odjednom njemacko auto :icon_question:


dobra ti je ibiza, ali si trebao ove naprijed mrezice ostaviti crne, to se ne farba al eto... svako ima svoje :)
 
Član
Samo prednju masku u crno i dobro je...igy nek ti bude dika i ponos sto neko radi auto na ideju tvog a i ti si od nekog drugog vidio tako da nije to nista strasno..samo nek se radi :cool:
 

IGY

Član
adi6 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
nidze veze
iskopirao si mi auto u potpunosti :icon_eek:

jedino sto je kod tebe linija poslije moje

auta bjelih sa crnim krovom u zadnje vrijeme ima bruku nemoj da se ljutis ali nema veze sa kopiranjem pogledaj malo bolje razlicite su skroz. ne lice uopste osim sto imaju istu boju pozz


hehe salim se ba, zaboravio sam na smajlije u postu

odlicno je ispalo, nego de te maske u crno farbaj pa da idemo praviti B&W photo shuting :D
 
Član
Super ispalo, bolja neg prije... vrijedi vala i ova boja, uradi sto su ti rekli i nema frke, mada bih isao i na druge felge neke, mozda samo crne bez ikakvog falca, al tvoje auto, dobro je i ovako ;)
 

IGY

Član
jesi vratio maske u crno da pravimo jedan photo sesion B&W edicija :D

sukob generacija, novija starija i tako to :lol:
 
Igy,Igy,ccc :D


Super je sa ovom bojom,puno ljepse nego ona stara,samo definitivno,sto prije farbaj ove otvore za hladjenje,bas je bezze ovako,ko da je neko uzeo kantu kreca i pljusno preko :D i mogao si ovaj unutrasnji dio farove (ne ogledala naravno,nego ovo okolo) ofarbat u crnu,vidjet ces al ce bit j*enica.

ET,haj sa srecom dalje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top