Seat Ibiza Cupra

Seat Ibiza Cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Seat Ibiza Cupra

koje auto boze dragi , bolje nemoze , svaka cast :cool:
al kako ide :icon_eek: zvuk :icon_eek: strasno auto
 
RE: Seat Ibiza Cupra

Ide ovo finih 15.5 reko bih :)

i nema ispod 200 ks da ga jebes.

Ivice brate, jel potreban komentar. Meni se samo wheel setup ne svidja, ja sam za polirane rubove, mrezasta srca, negativ camber itd itd :D al ;)
 
Član
RE: Seat Ibiza Cupra

Pjesma je Nick Hannam - The Party

a za sibicu ne'am sta rec' novo, cudoviste pa sta :) samo je steta sto ne plazi po cesti vise.....jesi to izvadio onu jednu kadicu?
 
Član
RE: Seat Ibiza Cupra

hehe hvala vam,motor je 1.6 dizelka :D:D:D:D
vrijeme auta na 18" sa cestovnim gumama bez olaksanja,i naravno bez iskustva kretanja iz mjesta je 15.2
http://www.youtube.com/watch?v=byGBbdZb3CM&feature=player_detailpage
 
Član
RE: Seat Ibiza Cupra

Dugo sam trazio da vidim ima li ova Cupra predstavljena na forumu, ali evo tek sad..
Auto je predobro! Svaka cast! ;);)
Btw ima preko 200ks sigurno! :icon_smile:
 
Član
RE: Seat Ibiza Cupra

:cool:

Kao čovjek koji ne voli dizel, ovaj SDI me je poprilično iznenadio kako ide. Možda što mi je sam vlasnik non stop govorio da ga "čepam" do kraja, a ja mislio da ga prištedim.:D

Ide TeDi za sve pare, makar "cener" bio, ili je to od piva:icon_question:

:D

Pozz, Ivice.:cool:
 
Legend
RE: Seat Ibiza Cupra

ivica je napisao(la):
hvala svima,steta je sto nema vise ljubitelja seata u ovoj drzavi,hvala na komentarima ;) a za pjesmu nemam pojma koja je :D

ma kako nema....vidi komentare,po meni naj naj ibiza na nasim prostorima druze,a drugo je za one "hater-e" :lol::cool:
 
Član
RE: Seat Ibiza Cupra

ma hvala svima,ima uvjek hejtera to znas i sam :D oggy ma neznam ni ja sta sam ti onaj dan bio reko :lol:
 
Član
RE: Seat Ibiza Cupra

ivica je napisao(la):
ma hvala svima,ima uvjek hejtera to znas i sam :D oggy ma neznam ni ja sta sam ti onaj dan bio reko :lol:

Ma meni bilo žao da "čađu" zabijam u obrtaje, a ti navalio: U crveno, u crveno.:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top