scirocco GTI 16V nece upali

scirocco GTI 16V nece upali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nece auto da mi upali veceras kreno u gradd a nista samo vergla ko lud a danas mi bilo nestalo goriva nasuo kasnje goriva normalno upalio i ostavio ga u garazu!!!a veceras samo vergla jel moguce da su svecice riknule jer nisu mjenjate pitaj boga od kad??pumpu pregledo baca gorivo znaci sve normalno sto se nje tice !!

da napomenem kad sam prvi puta zaverglo malo se kao javi zatrza i nista a kasnje samo vergla???????

ako mi moze ko pomoc?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
A moj želja kod tebe svaki dan nešto:icon_sad: javi kad budeš prodavao auto:lol::lol:

nesto mi se neda snjim a stalno neke j*ene sitnice!!
hehe vec se prodaje:icon_smile:
 
iskreno da ti kažem očekuješ pomoć a govoriš da ti svijeće nisu mjenjane boga pitaj kad auto ako se ne održava redovno nemaš od njega šta očekivat nego da se kvari a tu imaš masu stvari prvo da sam provjeriš pa ako nema lijeka onda forum ili majstor
 
Član
skini jedno kablo sa svjecice i nek neko zavergla priblizi kablo na masu (na motor ) i vidi da li baca struju
 
ako ti stalno nestaje goriva pumpa radi na suvo i crkne,a i svjecice su ti osnovne,jbg to su stvari koje se moraju mjenjati,kao kod dizela grijaci..............
 
Član
promjenio svjecice nove!pumpa se normalno cuje i baca gorivo a opet vegla i nece a sto se kablova tice naslonim na motor al me struja strese dal to mora biti tako ili mora samo bacit varnicu kad se nasloni na motor???
 
i mene je stresla par puta,nisu ti izolovani kablovi,a moguce da je ispravna pumpa al ne baca dovoljno goriva,a jesi li gledao razvodnik???
 
Član
cera-fiero je napisao(la):
i mene je stresla par puta,nisu ti izolovani kablovi,a moguce da je ispravna pumpa al ne baca dovoljno goriva,a jesi li gledao razvodnik???

stavio sam crjevo na pumpu cini mi se da baca kako treba ima dobar pritisak!!!skido sam kapu razvodnu dobra je a kablovi se vide da su zolirani sa trakom vidi se da su losi!!!negine mi da uzmem druge ako nadjem uopste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top