Savrseno uletanje

Savrseno uletanje

DLS

Početnik
GaRGa je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Kad Blocka neko gura medju ove vrhunske rally vozace, hoce mi nesto bit.

Dobro vam Van Diesel iz F&F nije uzor odlicnog vozaca... :icon_twisted:

Ken block 10 dana snima svaki video i ima po bezbroj pokusaja za svako ulijetanje
na rely stazi u WRC-u se neslavno proveo koliko sam cuo :D

potpis .. i nene bi moja naucila kad bi ponovila nesto po 50 puta i da se neboji da ce razbit auto(ja kad probam malo budalesat sa autom imam strah da cu ga rzbit ,tako i vi svi,bar koji ste normalni)a da imate para ko on i sponzore sto ti svaki mjesec drugo auto daju vecina nas bi uspjela snimit nesto ovako( neko ce rec da pricam gluposti ali nije tako ,npr da mi imamo skolu za astronaute u bosni kao sto oni imaju u americi i mi bi putovali na mjeces ) problem je nemanje uslova ,a sami znate da je amerika najgluplja nacija na svijetu ,kad oni mogu u necemu usjet ,sto nebi i mi ? ;)
 
Član
a keno je obicni sminker... razglabalo se vec ;)

vecini ovdje da das auto, gorivo, gume, sponzora, radio bi isto ovakve i sl. " akrobacije" :icon_smile:
 

DLS

Početnik
Limpi je napisao(la):
a keno je obicni sminker... razglabalo se vec ;)

vecini ovdje da das auto, gorivo, gume, sponzora, radio bi isto ovakve i sl. " akrobacije" :icon_smile:

upravo to .. ja bi svaki dan drifto i zajebavo se al da mi sponzor daje 5000 marki mjesecno,za gume,gorivo i rezervne djelove
 
Član
Nadjoh jedan klip, nije bas uletanje, al ako nije neka montaza, ovaj je lud...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2zDgjPrNAVc[/video]
 
Član
Montaza...mislite da bi mekani ovjes predvidjen za civiln euporabe prezivio ovakav udar od asfalt ? :d haha....ljudi puknu u rupu pa polome felge, lafete krajnice itd itd...a ne visinki skok od metar ipol pri brzini od barem 160+ :D
 
Član
vidi se da ima malo nizbrdice tam gdje slece..a eb ga nije od stakla da se raspane:) a vidi se i sjenka i sve..ja bi rekao da ipak nije montaza:)
 
Top