Savjet za kupovinu auta

Savjet za kupovinu auta

Prijatelju ne mozes preko slike to vidjeti, ako ti nije daleko otidji vidi uzivo jer svaka reflekcija moze uticati na tu boju.
 
Član
Poz raja, želim da kupim peugeot 307 facelift, naišao sam na ovaj oglas na olx http://www.olx.ba/artikal/15451555/peugeot-307-1-6-hdi/

Malo su mi sumnjiva presijavanja na autu, posebno prednji blatobrani (slike broj 1 i 4), šta vi mislite o ovom autu da li je šta farbano ili mijenjano? Svaki savjet je dobrodošao
I farbano i mijenjano je,90% su svi takvi,ali ti otidji vidi,provozaj, provjeri jel sve uredu i kupi ako ti odgovara,jer npr ako je blatobran farban ne znaci da je vozilo na krov izvrtano,a i najmanje sto treba da te brine je da li je farban blatobran,ti provjeri motor,lim,elektroniku,prednji/zadnji trap normalno u mjeri u kojoj je moguce,jer ne moze se sve detaljno provjeriti pri samoj kupovini,treba malo i srece heh
 
Član
Pa na racunu za zupcasti nema nikakvih rolera spanera...u strong autu ja odrzavam auto i otprilike imas 2-3 proizvodjaca za sve dijelove...ovo su jeftiniji neki...
 
Član
Možeš ju dobiti i za džabe tako da ova cifra o 300€ je irelevantna ali od nekih 800-1200€ daju se probrati PFL modeli da liče na nešto , ali najžalosnije je što cijena ostalih troškova dođe maltene egal sa cijenom auta.
 
Član
Onda ovi šverceri zarađuju dobre pare, bar 2000KM uzmu po autu
Ljudi nemojte biti djeca , đeš zaraditi 2000 na 307-ici?
Nisam švercer i ne radim sa autima , ali po forumima su svi neki prepametni.
Ako je tako , digne se kredit , pare u džep i via Njemačka,Holandija ,Belgija po aute što gore džabe dijele , na 5 auta vratiš kredit i onda si hadžija...
Druže za te jeftinjake ti se ne isplati ići gore , jedino ako nemaš nekog pa da ti usput doveze , jer će ti troškovi pojesti cijenu auta , plus što gore nemaš mogućnosti kao ovde da detaljno pregledaš auto, pa ako ti se ne sviđa kaže doviđenja...
 
Top