Savjet za kupnju auta

Savjet za kupnju auta

Član
Imam namjeru uzimati kakvog autica iskljucivo za gradske voznje, s posla na posao...ko do nekih max.3000 KM. Sve vise mi paznju privlaci Clio benzinac od 2000 g pa nadalje i mogao bi se naci uredan za te pare,samo kad bi znao kakav trazit, koji motor je najekonomicniji i najpouzdaniji,odnosno sta su im mane i kad i koji su kilometri upitni?!
Ako imate preporuke i za kakva druga auta,jeftinija samo da su osusna,vise za zene... molim za savjet o_O
 
Član
Cura mi prodaje clio 1.5dci 2002 cca 180.000km originalnih auto jenu vlasnistvu 10tak godina. Cijena 3500 neregistrova . Odlazimo u inostrastvo pa nam i ne treba. Potrosnja mu je smijesna. Ukoliko te interesuje molim te javi se privatno.
 
Član
Imas auto kao sto moja stara voza jako ekonomican u pitanju je citroen saxo 2003 god. 200.000 presao, 1.5 dizel 4l/100 km, platila ga je tacno 3.000 KM u Sarajevu.
Pogledaj to auto ako te int na piku.
 
Član
Od clio benzin 1.2 bjezi...trosi kao neki jak auto...a pod klimom jedva ide. To pricam iz prve ruke!
 
Član
1.4 je ok motor. Nemoj da se zanosis on je onako startan na malim brzinama...ali njegov maximum je 80 do 100...preko se raspada...sa klimom isto malo teze vlada ali od clia je dosta bolji
 
Član
Otvorena je druga prica, vjeruj mi gradska reze drug :)
Tako da to nije opcija za svirexxa koji zeli ekonomican auto.
 
Top