Savjet , izduv , dizel

Savjet , izduv , dizel

Drug prije svega što si uzimao dizel ako si planirao imaš jak auto, da gasiraš? I da staviš Custum made cijevi, samo će ti dimiti jer si skinuo katalizator, pročistio izduv i to je to, i šta si s tim dobio? 1.9 je samo rentabilan i ništa više, još ako je model od '74 kw da staviš Remus od glave neće ti pomoći, ako je 96kw možda malo...i opet???

Ako želiš raditi snagu, uradi veću turbinu, veće dizne, veći intercooler, zatim uradi remap i gasiraj. Ovako ljudi pričaju svašta a malo k'o zna šta se u biti vrti i šta je bitno. Dizel je jako zanimljiv jači kad se čipuje i odradi sve nabrojano imao sam se prilike voziti 4-ka 96kw garett 03 turbina čini mi se, dizne 440ccm od Tuarega, intercooler ne znam od čega, Srđan radio remap, e to je išlo bolesno, ovo ostalo je samo priča...ili nešto bruka sitno snage.

Moj savjet ti je da nije sve istina što se priča po ulici, sjebati ćeš auto zbog bezveznih stvari.
 
Ma nista odustao sam od izduva ta mi prica sve vise i vise ne pije vode , auto ide super sa cipom ali eto kad skupis neke pare i onda zelis da ulozis i onda idu tako te price izudv , KN i slicno , a motor je 77 kw ne postoji koliko ja znam na petici 74 kw , uglavnom prije da ce biti interijer da se urade sjedista ili nesto drugo nego izduv pozdrav svima
 
Super Moderator
hibridna turbina, malo vece dizne i eto konja ko na ovom plavom, mislim da je to sasvim dovoljno nekih 160
 
astra1616v je napisao(la):
Ma nista odustao sam od izduva ta mi prica sve vise i vise ne pije vode , auto ide super sa cipom ali eto kad skupis neke pare i onda zelis da ulozis i onda idu tako te price izudv , KN i slicno , a motor je 77 kw ne postoji koliko ja znam na petici 74 kw , uglavnom prije da ce biti interijer da se urade sjedista ili nesto drugo nego izduv pozdrav svima

U pravu si jest 77KW, mislim drug ne zamjeri možda oštro rečeno ali ako radiš i želiš nešto neka to bude to, ili nemoj nikako jer džaba ćeš bacit' pare a nećeš postići što želiš...radije ako želiš radi r32, GTI look ili šta tako nego bacaj nešto što ne ide, a uložio....pozz
 
Top