Savjet i misljenje za kupovinu golfa 4 1.6 77kw

Savjet i misljenje za kupovinu golfa 4 1.6 77kw

Član
Prodao sam auto te sada imam.oko 4500-5000KM i razmisljam.o.kupovini golfa 4 sa 1.6 motorom , da ili ne?Imate li neki drug savjet koje auto da kupim sa tim.budzetom
Pozz svima
 
Opel Astra G 2.0dti. I ja sam tako gledao golfa, megana i svasta i uzmem astru i nisam se pokajao, cak mi je i ostalo para.
 
dosta dobar motor 1.6 pogotovu oni sa 77kw
ali ipak vw je, nije njega jeftino odrzavat, bez obzira sto drugi pricaju, jos aki nije prije odrzavan kako treba onda je veliko zlo
za te pare mozes uzeti astru, zafiru dizela, mada i ford mondeo 2.0tdci nije los izbor, a moze se naci za te pare
ili pak honda civic-accord ili neka toyota, cak i mitsubishi carismu mozes nac za te pare, a i bolji izbor nego vw 1.6 benzin a manja potrosnja
 
Član
Bolje dodaj jos malo i uzmi g4 1.9tdi,od 74kw+,mislim ako vec hoces g4

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ja kao "obicni" korisnik automobila ne bih nikada kupio 1.6 motor. To sranje nema snage a trosi 8,2l otvorene (komsija ima skodu sa tim motorom)
Sto se odrzavanja tice kod njega nema vecih problema.
@Borist
Za te pare moze naci gnjolfa sa 400.000 dizela, i da ga samo glava boli.


Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Član
Ja kao "obicni" korisnik automobila ne bih nikada kupio 1.6 motor. To sranje nema snage a trosi 8,2l otvorene (komsija ima skodu sa tim motorom)
Sto se odrzavanja tice kod njega nema vecih problema.
@Borist
Za te pare moze naci gnjolfa sa 400.000 dizela, i da ga samo glava boli.


Skickat från min iPhone med Tapatalk
Bitno je kako se odrzava vozilo,a za auto je bolje da se vozi nego da stoji

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Potrosnja manje vise ne gledam na to toliko jer ne prelazim kilometre , 2-3 puta sedmicno ce se to auto upalit , a sto se odrzavanja tice zar je to toliko komplikovan motor da je skupo odrzavanje...
 
Član
Nije skupo odrzavanje,ako ga redovno odrzavas

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Evo i ja komsiji trazim, ali njemu treba automatik, najvjerovatnije da ce biti motor 2.3 u kombinaciji s plinom.
 
Top