Sastanak direkcije Street Race Cup-a

Sastanak direkcije Street Race Cup-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ovo sa pistoljem je ocaj zivi! J... te drzava pa zar i tamo treba da se pucamo?! Pa stvarno dokle vise!!!! Sto se Kaciga tice, imam ja 2 vidio sam da se ovdje prodaje jos jedna pa cu da kupim i nju i podjelim raji na raceo ako ko bude vozio ali da mi vrate poslije :D

@ajdin_ze

Pokusavano je svasta da se radi po pitanju organizacije od strane klubova, ali ovo je drzava u kojoj bez dobre stele i velikog budjeta ne mozes da prdnes! Tako da jedan covjek koji ima sve to ce uvijek da ti drzi monopol!!!!!! Jbg takvo stanje u drzavi!!!!!!!!(pokakim se na nju) :)
 
Član
Mozda da se obezbjede pravi uslovi za trke nebi nam trebale kacige da se raji jos vise izbija iz djepa
 
Član
Madzide nece se nista izbijati raji iz dzepa kad je organizator objezbjedio kacige..ne sekiraj se ti ionako nije tvoja kategorija,. na styleu nemorate nositi ;)
 
Član
dina je napisao(la):
Madzide nece se nista izbijati raji iz dzepa kad je organizator objezbjedio  kacige..ne sekiraj se ti ionako nije tvoja kategorija,. na styleu nemorate nositi ;)

Jesi li sigurna sta znas mogu zapucati i prema style-u ili mozda ne daj Boze koji takmicar da se prevrne...

U ostalom ja imam 10 ljudi iza sebe u klubu za cije se interese borim ne gledam samo na sebe!!
 
Član
Pa eto onda cemo i njima nabaviti kacige, nije problem ;) Ako treba i pancire, nije frka, samo da ti tvojih 10 budu zivo i zdravo , ha ja ;)
 
Član
Nabavite vi adekvatnu pistu za utrke JEDNU JEDINU i na njoj održajite sve moguće utrke koje vam padnu na pamet, nikome ne bi bilo teško potegnuti do Tuzle, B. Luke ili bilo gdje u BiH samo nek je da valja i tu organizirajte sve moguće utrke koje vam padnu na pamet! I svi će vam doći kad znaju da će sve biti 1/1, ovako ćete kad tad ubiti nekoga a onda će biti kasno...[/u]
 
Član
dina je napisao(la):
Pa eto onda cemo i njima nabaviti kacige, nije problem ;) Ako treba i pancire, nije frka, samo da ti tvojih 10 budu zivo i zdravo , ha ja ;)

Eh u tom slucaju zahvaljujem !!:icon_biggrin:
 

edo

Član
možete li zamisliti taj mentalni sklop kad čovjek na street race dolazi sa pištoljem.pa tamo se ide zabaviti,družiti itd...ma svaki komentar je suvišan...
 

Eko

Član
dina je napisao(la):
Madzide nece se nista izbijati raji iz dzepa kad je organizator objezbjedio kacige..ne sekiraj se ti ionako nije tvoja kategorija,. na styleu nemorate nositi ;)


Hocemo li svi dobiti kacige i vracamo li poslije utrka, kako znam da cete ih oprati prije slijedeceg SR-a ? btw ovo je fakat nepotrebno za ove "vjecnost" klase :D , imate fakat fix ideja :icon_arrow:
 
Član
pa bas nama sporijima treba kaciga.. ove vise klase nemoze metak stic .. gas i ode to... :D
 
Član
Deyo je napisao(la):
800px-Ben-Hur_chariot_race.jpg

Dobro je da nije ovako :lol:


da su Bog do' ova vremena bilo bi vishe mushkosti i chasti al danas sve koke s pucama :D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top