Saobraćajna nesreća u Špionici

Saobraćajna nesreća u Špionici

Nesreca od juce,momak je inace moj dobar poznanik :icon_cry:
Jutros oko 8 sati, u Špionici, u blizini benzinske pumpe “Rimco Sant” dogodila se saobraćajna nesreća u kojem su učestvovali automobil marke Toyota “RAV4″ i motor marke “Suzuki”. Kako saznajemo, sudar se dogodio zbog neprilagođene brzine, kada je motorista pokušao da obiđe Toyotu , i izgubivši kontrolu nad vozilom izazvao sudar.
Povrijeđene su dvije osobe, vozač Toyote zadobio je lakše tjelesne povrede, dok vozaž motora “Suzuki” je zadobio teže tjelesne povrede i prevezen je na UKC Tuzla.
Za naš portal, iz UKC Tuzla potvrđeno je da je vozač motora operiran, te da je u komi.
Uviđaj su obavili pripadnici PU Srebrenik. Istraga je u toku.
asdasd.jpg
 
Član
I ja sam prolazio u nedjelju kad se ovo desilo, bas strasno kako se motor raspao i auto kolko je osteceno :icon_rolleyes: Dobro da je ovaj sa motorom ikako ziv, kazu da se probudio iz kome ;)
 
Motociklista tridesetjednogodišnji A.I. iz Srebrenika zadobio je teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nesreći koja se u nedjelju oko 8 sati dogodila na magistralnom putu Tuzla - Orašje, u mjestu Špionica, općina Srebrenik.

Kako nezvanično saznajemo, do nesreće je došlo kada je motociklista A.I. upravljajući motociklom ’suzuki’ pokušao da pretekne automobil ‘toyota’ za čijim volanom je bio šezdesetpetogodišnji H.B. iz Odžaka. Motociklista je sa teškim povredama prevezen i hospitaliziran u UKC Tuzla.

˝Pacijent je u teškom stanju i priključen je na aparat za vještačko disanje. Hospitaliziran je na Odjelu intenzivne njege Klinike za anesteziologiju i reanimatologiju˝, kazala je za TIP glasnogovornica UKC-a Tuzla Amra Odobašić. Uviđaj na mjestu nesreće izvršili su službenici Odjeljenja kriminalističke policije PS Srebrenik.

http://www.tip.ba/2012/04/30/motociklista-zbog-teskih-povreda-na-aparatima-za-vjestacko-disanje/
 
Top