runner u sarajevu

runner u sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
momak ti je u pofalicima kako sam ga ja vidzao.skuter je u dobrom stanju,a sto se tice kilometraze predzene ja nevjerujem da ima i jedan tacan u sarajevu,mislim samo onaj u salonu.
a godine starosti motora nisu bitne samo se izgled mijenja.bolje uzet malo starijeg al ocuvanog nego nekog mladzeg rashabanog.
 
Član
Ej Elmire kad budes dolazio vidjeti motor,da budes 100% siguran u ispravnost motora,zovni me mogu povesti rodzaka koji je serviser u ovalstenom Gillera prodajnom salonu ;)
 
Super Moderator
ako je 50 kubika 16 000 km je puno za tako mali motor... bar po mom misljenju... a to sto kazes da nije farban nema veze ako je farban to je najmanji problem... al masine od 50 kubika ne mogu izdrzati puno posebno jer su dvotaktne ;)
 
Član
gdje puno presao za pet godina ja sam s 50 ccm prelazio 5000km za sezonu jos sam imao auto a jaran nije imao auto i hladno prelazio 8 000 KM. ovo je nista!
 
Član
Nije to nista strasno sto je presao 16.000km ja sam imao gileru runnera 97 godinu i prodao sam ga prosle godine za 1.500 rodjaku na njemu je bilo 25.000km i dan danas se vozi...A nije puno para i da se klip i karike zamjene i onda masina kao nova...Uzmi taj skuter neces se pokajati idu savrseno ja sam svog vozio 90 km/h i nije bilo brda uz koje nije mogao izaci..Sve pohvale za runnera..Pozz
 
Član
odustao od navedenog skutera jer je bas ogreban na lijevoj strani,puknuta rucica kocnice i normala stopka.. a preko telefona hvali skuter i kaze da nije puno ogreban..ccc... sad cu otvorit novu temu imam neka pitanja u vezi druge skuje..moze ovdje LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top