rucni rad - GTI lajsne

rucni rad - GTI lajsne

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo još jedan dokaz da je sve moguće pa i napravit gti lajsne ručno evo dvije velike kako izgledaju materijal poliester logo gti ručni rad takodjer lajsne sam prve rješio ofarbo da vidim kako će ispast kad sredim i pragove rubove isto ću okačit radovi su u tjeku..Ako nekome treba izrada lajsni rubova itd bujrum set dodje nekih 250 KM...

evo moje dvije kako je ispalo ja zadovoljan (boja nije mat jer je kod meme sve crna perla pa tako i lajsne)



 
RE: rucni rad

u mostaru momak radi do kraj znači do lakiranja al ja sam tražio ugrubo samo da izlije pa sam sam pipremo za lakiranje kao i znak gti koji sam napravio na kompu odnjeo kod grafičara i napravio meni su dobre ispale mogu i to doobro poslužit dk nebudem orginala a kad se postavi na auto nema nikakve razlike jer je kalup bio idealan a montaža će biti isto laka jer se za vrijeme odljevenja lajsni stavljeni navoji 8mm u potrebnom razmaku kao na vratima i boku tako da se sad zabije i samo iznutra šarafi maticom i rješena stvar ako nekoga zanima izrada tj da naruči neka se obrati osobi sa imenom Alen Bašić 061 - 386 - 022 (s naznakom sa rubove i lajsne od gtia golf 2) i dogovorite se LP
 
sutra ću uslikat pragove i komplet lajsne to sam sve lakrio suši se i čim rubovi budu gotovi ide sve na auto onda ćemo vidit ukupni dojam dosad je ok i jedna napomena ima i za golfa keca iste lajsne samo kraće extra stoje kad uhvatim momka uslikat ću fino mu leže
 
Član
vidio lajsne, extraaa ispale, naravno dok su bile jos u pripremi, jedva cekam da ih vidim polakirane vec ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top