Riknula turbina.

Riknula turbina.

Jarugo kako ces znat n cemu si ako ne pritisnes ? Idi ispali to auto na pravac pa vidi kako je sad. To sto ti fali malo snage ce biti preko 3000 , tebi je prosla prepunjavala , ustvari do 3000 ispucavalo snagu , bila ti zaprrljana varijabila. Zato ti se raspala. I zato je isla na nekim obrtajima samo.
 
Član
Jarugo kako ces znat n cemu si ako ne pritisnes ? Idi ispali to auto na pravac pa vidi kako je sad. To sto ti fali malo snage ce biti preko 3000 , tebi je prosla prepunjavala , ustvari do 3000 ispucavalo snagu , bila ti zaprrljana varijabila. Zato ti se raspala. I zato je isla na nekim obrtajima samo.
iskren da budem nesto nesmijem ni da je stisnem, koji sam baksuz opet ce se nesta zeznuti, uglavnom zadovoljan sam kako auto ide i od sad cu biti malo njezniji
 
Ma sta ce joj biti al nema veze zna se.
Dok nisi stavio tu turbinu moglo se reci i da je auto bilo chipovano medjutim......
Ispostavilo se da nije (sto je dobro) .....
Sad radi kako treba varijabila , a ako je budes tusio ;) opet s lako krilca prljaju ;)
Rijesi ti problem. Pozzzzz..
 
Član
I primjetio sam da sada turbina malo prije pocinje da puni (oko 1700-1800rpm), malo laganije, dok ona stara cim kazaljka dodje do 2000rpm pocne da puni ko luda, dosta puta su znale gume proklizati pri naglom dodavanju gasa u drugoj brzini naprimjer
 
Tacnije na oko 2200 :) a do tad mrtva. I drzi do 3000 - 3300 i off , neko za kuku povuko :D ..
Ti si super proso , osto samo bez turba za razliku od nekih ;)
 
Moj stari ima golfa 4 tdi pd 74kw stvarno auto ide nenormalno dobro za te kilovate. Nama je pre neki dan otisla turbina isto i odnjeli je u uzice uzeli su 300 eur ali je bukvalno dosla kao da je sa police sisla i kad smo sve stavili dimilia je kao parna lokomotiva razlog je bio uslo ulje u katalizator i cim se motor zagrije ono se kvaljda sagorevati i dimi, motor malo gubi snagu te moj predlogi je da skines katalizator.
 
Član
Moj stari ima golfa 4 tdi pd 74kw stvarno auto ide nenormalno dobro za te kilovate. Nama je pre neki dan otisla turbina isto i odnjeli je u uzice uzeli su 300 eur ali je bukvalno dosla kao da je sa police sisla i kad smo sve stavili dimilia je kao parna lokomotiva razlog je bio uslo ulje u katalizator i cim se motor zagrije ono se kvaljda sagorevati i dimi, motor malo gubi snagu te moj predlogi je da skines katalizator.
I kod mene je dimilo 3-4 dana, zbog ulja u auspuhu, a katalizator mozda i skinem kad budem imao vremena
 
Top