Rijetke felge na Obicnim autima

Rijetke felge na Obicnim autima

Član
znaci tema u kojoj ce se postavljati slike "rijetkih" felgi na obicnim autima,,
kod nas toga puno ima.. ono " nezna covjek sta ima " ja cu zapocet.. sliko sam 2 slike.. slikacu ih jos veliki pozz



vama svima poznate "pirelli slots"



za ove nisam siguran koje su .. ako neko zna neka pise ime :)!!

i naravno ocekuje se i od vas da slike postavljate !
 
Ove prve su ti p-slots, dolazile su na mk1 i mk2 gti. razlika je da je izmedju p slova na mk1 verziji razmak 7 mm a na mk2 je 10 mm. A ove donje su ti tear drops-ice. Inace za americko trziste. :icon_sad: Evo slika org. mk1 gti campaign na p slotsicama



Uploaded with ImageShack.us

Pohvala za temu :cool:
 
Član
Mislim da se radi o Porsche-ovim felgama :icon_biggrin:





Ove mi totalno liče na SLR-ove :icon_biggrin:



slučajno na ove naletih :D meni su cool samo ih ispolirati ili nešto

 
Član
hvala igy.. ev jos slika.. ljetos slikano .. na truhlom Bmw E30 htjeo ja kupit.. al vice covjek " jbg nemogu ja prodat auto bez felgi, nadji mi kakve pa cu ti ja ove dat u zamjenu" i dok ja nadjoh :\ otislo auto ...



 

IGY

Član
MIslim da mso sad svi shvatli poentu teme
znaci samo postovi sa fotografijama, svaki naredni post u kom ne bude fotografija bit ce sankcionisan, pa vi nastavite
 
Član
Dobra tema vidio sam ija zanimljivih felgi a auto fabrika il penzioneer neki vozi :D
Al se ne sjetim slikat :icon_rolleyes:

Evo i od mene doprinos temi, ne uklapa se bas potpuno u tematiku teme al su zanimljive felge :icon_smile:





 
Član
BMW-8_Series_1989_800x600_wallpaper_03.jpg

BMW-M5_1995_800x600_wallpaper_01.jpg
 
Član
Anais je napisao(la):
E ko nadje ove od "M-a" svaka mu dala na svakom cosku

kolko si spreman para dati :D ima sjekirica moze se naci
cak se na piku jedne za 300 maraka prodavale do neki dan.


A opet neki ne kontaju temu. Ovde ne spadaju felge tipa borbet A-E-T, razni neki keskini , tomasoni , brockovi i slicne felge koje mozes kupiti u trgovini.
Tu bi vise trebali biti neki limitirani modeli, dvodijelne , trodijelne i slicne edition ili racing felge koje jedino mozete na internetu vidjeti.
Evo neke iz moje garaze

BMW Alpina 8x16
28174_1431882714979_1170225667_31313112_7205483_n.jpg



OZ Futura 10.5 i 9x17
206429_1951514825457_1170225667_32440651_2931480_n.jpg


i ove nisam jos na autu slikao ali u ovoj dimenziji su rijetke zasigurno pa mogu u ovu kategoriju.
BBS RS 9x16 et 11 i 8x16 et4
10853_1291036113902_1170225667_30916172_7541878_n.jpg
 

Lav

Član
opet ne kontate poentu teme.covjek kaze rijetke felge na obicnim autima a pod tim ne odrazuimjeva likove koji sa namjerom stave felge na auto, nego na likove kojima auto neznaci nista a imaju neke felge koje su tu slucajno i nemaju pojma da to nesto vrijedi. ovi bmw-i nemaju slucajno oz futuru ni alpinu jer neko zna sta je to i stavio ih je namjerno, dok onaj sa onom truljavom dvicom nema pojma ni da je pireli pravio felge a ne da ih ima na autu....
 

IGY

Član
Lav je napisao(la):
opet ne kontate poentu teme.covjek kaze rijetke felge na obicnim autima a pod tim ne odrazuimjeva likove koji sa namjerom stave felge na auto, nego na likove kojima auto neznaci nista a imaju neke felge koje su tu slucajno i nemaju pojma da to nesto vrijedi. ovi bmw-i nemaju slucajno oz futuru ni alpinu jer neko zna sta je to i stavio ih je namjerno, dok onaj sa onom truljavom dvicom nema pojma ni da je pireli pravio felge a ne da ih ima na autu....

upravo to

i jos jednom molim, znaci sad su 4 clana dobili ban radi bespotrebnog piskaranja
znaci samo fotografije i to ovo sto je Lav opisao, ili sto sam ja opisao u predhodnim postovima, ili sto je autor teme opisao na pocetku teme.....
 
Član
dodje u garazu golf 3 .. fabricke celicne felge 14" prelijepe .. i vicem ja amidzi : " joj ove sam ja sebi trazio za zimske il da sebi prosirim prelijepe su "..
a on ce ti meni " pa eno takve na tavanu al su 15-ke" ... kontam u sebi.. ma daj kakve 15-ke... kad ja na tavan i bgm stoje



i nisam mogo odolit da nabacim 195/45/15 na njih :$


usput da se zna.. da su na prodaju.. a uz dogovor se mogu i prosiriti po zelji ;) pozz :)

( ako se nije znalo ove felge su rijetke bas zato sto su 15" i mislim da su sa corrada G60)
 
Top