Restart ??

Restart ??

Član
Eh ovako, imao sam problem sa racunarom tj gasio se sam od sebe, ali ne na nacin da se odjednom ugasi tipa pregrijan ili slicno, nego kao da drzim power button i on zatvori sve programe i ugasi se normalno. Onda sam u control panelu podesio da kad pritisnem power button da me pita sta ce da uradi, tako isto i za restart button, i sad mi se ne gasi racunar ali mi stalno iskace ovaj prozor http://1.bp.blogspot.com/-UtvtY_t9lvw/Tt-D7If2snI/AAAAAAAABv8/iqlwcDniTlM/s1600/standby+shutdown+restart+komputer+laptop.jpg i kad idem cancel normalno nastavim sa radom. E sad svako ce rec power button pravi spoj i gasi racunar, ALI dok se to sve desava ako sam npr na internetu na nekom chatu ili slicno, sam mi pocne da pise ISKLJUCIVO jedinice i nule. Do virusa nije, jer sam radio sistem i sve se isto desava, pa ako ima neko nesto pametno neka kaze.
 
za to gasenje 99% prekidac, najlakse ces provjeriti kada upalis racunar raskaci sa maticne pw sw konektor, ako se ne bude gasio to je to,,,
a za pisanje nula, vjerovatno je tastatura u vinklu, zamjeni je pa probaj (pozajmi pd koga)
 
Član
Ali pazi, nule i jedinice mi samo pise dok me zeza ovo oko restarta, dok izbacuje onaj shut down prozorčić, a ovako je sve normalno i nikad ne pise nista sam, bez moje volje,:icon_question:
 
Član
OK, samo je malo problem sto se to ne desava uvjek, vec bude jedan dan zeza i onda po mjesec dana sve u redu.
vidjecu da nađem prekidac da zamjenim skroz, da njega eliminišem.
 
Top