Reparacija šajbe Sarajevo?

Reparacija šajbe Sarajevo?

Član
zen_3dom je napisao(la):
http://www.autostakla-novus.com/

Da li imaš neko poztivno iskustvo kod njih?

Našao sam i ja da Novus to radi, onda ima i Sale glas, ima i neki Nijaz iz Vogošće, Rule auto stakla... e sada je pitanje gdje otići?
 
Dobar je novus, imam pozitivno iskustvo. Sta uopste hoces da radis kod njih ? Meni je udario kamencic i ostavio rupicu, napunili smolom i nema problema ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Dobar je novus, imam pozitivno iskustvo. Sta uopste hoces da radis kod njih ? Meni je udario kamencic i ostavio rupicu, napunili smolom i nema problema ;)

Isto tako udar ali ne kamenčića nego kamenčine malo je veće oštećenje površinski možda 2 cm ali je duboko oštećenje a staklo za moje auto je preskupo pa mi treba neko ko može kvalitetno ovo odraditi, cijena je nebitna.
 
Otidji kod njih prvo, odmah ce ti reci moze li se uraditi ili ne, jer recimo nesto ne moze, a nesto moze. Oni ti nece reci moze samo da bi ti uzeli pare ;)
 
Član
kod mene prijatelj na 2 auta popravljao u novus-u i samo pozitivno govori o njemu, kaze kvalitet i profesionalnost na jednom mjestu. za cijene ne znam
 
Član
Ja neki dan uradio u Tuzli u Novusu isto tako kamencic udario i ostala rupica. 45 min posla = 45 KM. Garantuju da se nece siriti ali naravno da se vidi kada znas gdje se tacno nalazi i kada se zagledas. Savjetuju nakon ljepljenja da se auto ostavi na suncu par sati iako oni smolu osuse lampom.
 
Top