Reparacija letve volana, Sarajevo?

Reparacija letve volana, Sarajevo?

Član
Ima li u sarajevu ili okolici neki pouzdan majstor koji se bavi opravkama letvi volana... u pitanju je golf 5..
 
Član
Ima covjek u Mostaru radi reparacije , zavisi sta je otislo i kako , oko 180KM trazi za starija vozila , valjda imaju princip i ima godinu garancije...
Sada ne znam kako stoji to kod golfa5 sto se tice cijene..

Koliko su nova polovne letve za Golfa 5 ?
 
Član
Polovne letve od 250 do 350, za novu ne znam. Vjerovatno je nova bar duuplo skuplja ako ne i vise.
 
Član
I ja sam reparirao svoju u Cazinu, 400KM me kostalo, nova je 900KM, za Audi A4 2004god. Dao mi garanciju godinu dana, ali opet nije ok, lupa na motanju, kao kad je otisla. Imas sve moguce letve u Jelahu otpad Ilma, i oko 400KM, garantuju za ispravnost, i mozes vratiti u roku 3 dana ako nisi zadovoljan. Imam broj tel ako ti treba od njih.
 
nemoj reparirati,bolje uzmi kod nekog mehanicara polovnu,on moze provjeriti kakva je, ugraditi i provozati i vidjeti ima li lufta a o pustanju ulja da ne pricam,,,to ces i ti primijetiti...
evo zasto to kazem:
golf 4 meni procurila letva i tako mi mehanicar zamijenio 300 KM sa rukama
a kod starog golf 4 i ja kazem cekaj nemoj to nego cemo ovako,,,na piku pise reparacija u Sarajevu 150 KM..nezz kako se servis zove uglavnom negdje prije ulaza u Sarajevo na onom pravcu gdje je uvijek guzva...mislim da je dole ispod auto pijaca pa se tako mozes orijentisati...i odemo mi tu da nam reparira i zamijeni letvu...40 KM je zamjena...
zamijenio je letvu i kad smo krenuli nakon 300 m procurila..vratili se kaze lik joj kako to, meni se ovo prvi put u zivotu desilo...nista daj ponovo i on reparira ponovo i ugradi letvu i sve uredu...vec 3 mjeseca voza stari...garancija je god. dana al nista pisemeno sto znaci da od toga nema nista...
ja gledao kad je to reparirao ja ubi ti mene ako ja sad ne bi znao to reparirati ..on samo zamijeni 2 semeringa koji nisu vise od 20 KM a ostale stvari u letvi nista...
kaze ovo su austrijske gumice...ma kakve austrijske sve je to kina...
samo je rasjekao letvu brusilicom tako da moze izvaditi zeder osigurac i razdvojiti letvu pa da stavi druge semeringe i onda sve vratio i namontirao i to je to...
 
Član
Kod vecine su inace takve reparacije, rastavi letvu, malo je ocisti i ispoliraj vodenim, stavi nove semeringe i mandzete i to je to...
 
Član
Da malo oživimo temu..Nije Golf 5 kod mene nego Jetta ali je, kako mi kažu, ista elektro letva..
Jel ko radio u skorije vrijeme reparaciju..ili da preporuči otpad gdje se može naći za noramlnu cijenu :)
 
Top