REPARACIJA ALU FELGE BBS 18

REPARACIJA ALU FELGE BBS 18

Član
Pozdrav,

ispale su mi jeftino ove BBS-ove felge, pa me zanima kada pogledate slike, da li se isplate kupiti ove felge.

Nisu ravnane, ne tresu, nisu varene itd...
Stavio sam ove 2 slike, ali i ostale 2 su takve, izgrebane
257ko43.jpg
itd...

Samo me brine što su izguljene i gdje se i zakoliko para može napraviti da budu pic pic( kao nove),
pošto bi si ih ostavljao sebi.

Unaprijed Hvala
2e3tjjb.jpg
 
Član
Pa radi sebe, i sebi bi ih ostavljao, ali zanima me kak se i gdje mogu napraviti da budu kao nove jbg...

Ili lakiranje ili plastificiranje....

I da li se uopće može to napraviti...
 
Član
sve se moze napraviti ali nisi stavio slike ostecenja, a baba vanga otisla na pijacu pa mi nemoze nista reci :cool:
 

187

Član
ma brate sve se moze kad se hoce..

Nisu one puno ostecene, imar na forumu ljudi, a vala danas je svaki grad pun lakirera pizdi materina koji to mogu uraditi (mozes i sam uraditi)

ako su ti jeftine i ako ti se svidjaju uzmi.
 
Član
za kvalitetnu reparaciju obrati se clanu "-SUKI-" (imas ga ovde iznad u komentarima :D ),covek radi za sve pohvale i ovakve felge ne treba svakome nositi...ili ih raditi kako treba ili ih i ne raditi...obrati se njemu neces pozaliti ;)
 
Član
Hvala na pomoći, čuo sam se već s njim u pm, ali imam do njega nekih 220 km, pa sad nemam pojma što da napravim.:icon_rolleyes:
 
Član
Javi se meni u pm..Ja i drug radimo reparacije,ali najvise farbamo ako sm oti mi blize mozem ose dog..Felge zavisi kakve su gume sta kako..Koliko imas troskova puta ;)
Ove felge u dobrom stanju valjaju od 800-1000KM zavisi..
 
Član
Po slikama nisz nesto puno ni ostecene, mogu se cak i ovako voziti, nego to lakiranje t moze i tu neki auto lakirer odraditi, cak i sam mozes ako hoces :D
 
Top