Renault Clio 1.5 dci - update

Renault Clio 1.5 dci - update

Član
RE: Renault Clio

Clio mjera fele za klasu bolje od prethodnih , samo si mi se brzo izgubio trebao si ostat da progovorimo koju ;)
 
Član
RE: Renault Clio

vruce brate a imao sam i nekih obaveza kasnije.. kako zavrsi ti? gledo sam dok je bilo cini mi se 136,2?
 
Član
RE: Renault Clio

Mah nezz sta da ti kazem ni sta se desava a dosao sam cini mi se 136.8 uzeo trece mjesto u A klasi , ugl sve sam maloprije rasklopio woofer kutiju pojacalo ciniceve pa cemo skontat sve ispocetka s tim cinci mi se da je na jednoj zavojnici na wooferu otkacila tako da je radio woofer u pola sange ugl vidjet cemo dalje sta i kako :D:icon_smile:
 
Član
RE: Renault Clio

D_cash je napisao(la):
Mah nezz sta da ti kazem ni sta se desava a dosao sam cini mi se 136.8 uzeo trece mjesto u A klasi , ugl sve sam maloprije rasklopio woofer kutiju pojacalo ciniceve pa cemo skontat sve ispocetka s tim cinci mi se da je na jednoj zavojnici na wooferu otkacila tako da je radio woofer u pola sange ugl vidjet cemo dalje sta i kako :D:icon_smile:

ma polahko rijesit ce se sve ;)

evo ja danas pocastio autic jer me slusa sa 240 000 km
-filter zraka
-filter goriva
-aksijalni lezajevi + guma lijevo/desno
-krajnica lijeva
-donji nosac motora i mjenjaca jer mi je mjenjac poceo hodati malo i auto cupkati na leru, sad je sve ok.. imam jos spuru da odradim u ovih dan dva i to je to do daljnjeg :icon_smile:













:123:

nez sta je sa drugom slikom :icon_rolleyes: lose su sve bice boljih ubrzo valjda :D
 
Član
Evo koja slicica sa kampovanja na borackom, rade put do gore ima malo makadama al nije strasno :D







na autu se nista novo nije radilo, ima nekih planova pa kako se sta bude radilo obavjestavat cu, pozdrav :icon_smile:
 
Član
Eh obecao sam bolje slike, tu je i kolega d_cash naletio pa smo koju brzinsku opalili, mozda ih bude jos..











za slike je zaduzen isto kolega s foruma, ado_d
 
Član
Nema sta fotografije stvarno vrh ado_d odradio posao vrhunski , a ja sam upao iznenada u kadar :p :icon_biggrin:
 
Član
Evo na autu se pomalo raducka, moram mijenjati krst volana pa sam u potrazi za istim :D
evo nedavno mala nezgodica, srecom bez vecih posljedica i sve je sanirano ubrzo :icon_smile:




i onda mali update, od kolege D_cash sam uzeo stopke, malo sam imao problema sa masom pa kad dam zmigavac sve je svijetlilo osim njega ali i to je sredjeno :cool:





:123:
 
Top