Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

soffa je napisao(la):
jos par stickera u ovoj boji i bit ce ko svitac..steta sto nisu za jedan broj vece...:cool:

bice par stickersa vec je naruceno, a za broj vece :icon_twisted: stavio bih ali morao bi gumu 195/40 16 sto mi je previse za traziti....a i probao sam vec jedne i auto mi je tad PRELIJENO.....
ovako ce ici jos u pod i mislim da ce to biti to :D
 
Amel SF2 je napisao(la):
Sto nisi odradio stickere u boju felgi ? Mozda bi bolje izgledalo al mozda i grijesim :D

ma rekao sam ja da mi napravi u toj boji,ali na kraju dobio ovake kakve su-..... nema veze radice se jos nekih pa trebao bi potrefit neku i u toj :D :lol:
 

7OZ

Član
Viđen si u subotu u sitne sate :D tamo prema Pritoci, lijepo zujalica ide ,ali još bolje zvuci ;) , čiji je ono BMW jel' bio prvi :icon_twisted: :cool:
 
7OZ je napisao(la):
Viđen si u subotu u sitne sate :D tamo prema Pritoci, lijepo zujalica ide ,ali još bolje zvuci ;) , čiji je ono BMW jel' bio prvi :icon_twisted: :cool:

hehe da da,islo se u sitne sate ... neki je "race" pao :lol:
a BMW,ono je zivotinja od auta 535d onom relacijom ispuca skoro sve na satu :lol: :lol:
 

7OZ

Član
haahhhaah :lol: ravnica dobra pa mu odgovara :lol: ,aj navratit cu i ja ovu koju noc malo na druzenje ;)
 
Član
Ove 21-ice su mnogo mocne, pre neki dan sam je prvi put probao i to turbo od drugara, vrhunski auto. Preporucujem ti da potrazis tako nesto za swap jednog dana, neces se pokajati ;)
 
Član
Ma sve zavisi kako ga nadjes, on nasao auto u perfektnom stanju mehanicki, enterijer, koza klima sve radi sve perfektno samo je matirao jer stoji duze, strane table za neke smesne pare, taj i ne zna sta je turbak sto je prodavao. Nemoj da odustajes, neka ga tako pa ce se nekad pojaviti dobra prilika ;)
 
Top