Renault#21# - Komentari projekta

Renault#21# - Komentari projekta

Legend
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

jako fino , kao sto sam vec rekao,ovakvih doradjenih auta ....bar fino uradjenih stvarno nema kod nas,tako da ces biti unikatan koliko toliko
izvini ako nisam ranije procitao,ali koja boja je u planu za auto
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

dakle dok gitanje zbog hladnoce i sporog susenja jos uvijek traje i traje.... i slajfanje itd. Danas motor rastavljen,uzeo sam sve nove dihtunge,dekla,glave,ispusne i usisne grane...Filter ulja,ulje,pa cak i NOVU lamelu hehe...a na to sve i glava malo zbrusena:icon_smile:
Dakle otprilike NOV motor haha:lol: tjesim se :D
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

Nije bas dobro kitovati kada ima vlage u zraku..Kit je higroskopan, pa moze stvoriti takve probleme, da padnes s nogu..Radije sacekajte da otopli..Ako vec radis, napravi kako treba.. Kad nabacis spritz kit, pusti ga barem 7 dana "da povuce" pa onda slajfaj i farbaj..;) Samo naprijed..
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

roki_actros je napisao(la):
Nije bas dobro kitovati kada ima vlage u zraku..Kit je higroskopan, pa moze stvoriti takve probleme, da padnes s nogu..Radije sacekajte da otopli..Ako vec radis, napravi kako treba.. Kad nabacis spritz kit, pusti ga barem 7 dana "da povuce" pa onda slajfaj i farbaj..;) Samo naprijed..

ebga majstor radi,ja sam od tog talasika...mozda radi tog i cekamo toliko dana vec s pripremom za filer.
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

fino napreduju radovi, svaka cast! samo tako nastavi ;)
 
Legend
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

znam tu boju.....nema sta odlican izbor......evo ti i primjera na krovu,carbon ili bar carbon look folija dobro sjeda uz boju,gledao sam na par auta ,na tamnijim bojama presvucene cabon retrovizore,mogao bi to uraditi i mislim da bi predobro bilo...a nije skupa investicija
 
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

enesss je napisao(la):
znam tu boju.....nema sta odlican izbor......evo ti i primjera na krovu,carbon ili bar carbon look folija dobro sjeda uz boju,gledao sam na par auta ,na tamnijim bojama presvucene cabon retrovizore,mogao bi to uraditi i mislim da bi predobro bilo...a nije skupa investicija

razmisljao sam o kombinacijama sa carbon 3d folijom nesto za kasnije,ipak dok se ponovo financijski sredim :icon_smile: a boja ce abd ispast dobro,heh a auto ce se abd moci vidjet u gradiskoj na styling show hehe to je cilj neki za pocetak sad :icon_smile:
 
Član
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

bit ce ovo odlicno, FINISH svi zeljno iscekujemo:cool::cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Renault 21(OPERACIJA TUNING) napredujemo :)

auuuu svaka cast na obavljenom poslu,jos kad se gume operu doci ce do izrazaja,nek je sa srecom :cool:
 
Top