Remote mi ne daje pobudu...

Remote mi ne daje pobudu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kod mene na kenwoodu uopste ne postoji remote za pojacalo i skopcao sam na remote koji brava daje cd playeru obicno je to crvena zica (na euro jackovima) moguce je i da je zuta to ti nije tesko provjerit i imas isto kao i sa HU remot.a nema nikakvih prekidaca i zaj*ancija
 
Član
zile je napisao(la):
kod mene na kenwoodu uopste ne postoji remote za pojacalo i skopcao sam na remote koji brava daje cd playeru obicno je to crvena zica (na euro jackovima) moguce je i da je zuta to ti nije tesko provjerit i imas isto kao i sa HU remot.a nema nikakvih prekidaca i zaj*ancija

provjeri ti malo imas li plavu zicu sa bjelom prugicom da izlazi iz tog kenwood-a, ako imas to ti je remote ...
 
Član
eddo je napisao(la):
mirzamiki je napisao(la):
Mogao bi vrlo jednostavno da rijesis taj problem, i to vrlo jednostavno bez ikakvih prekidaca i bez previse sexa.
Jednostavno umjesto remote-a koristi +12V od ANTENE :)))))))

malo si se zaj*o a nek ti neko ko zna vise od mene kaze zasto (mislim samo na dobojce ;)) ...

pusa eddo pusa :) od DBOJLIJE (jbga tak' se pise) al ajd vidi jel to MORE tako se kOzat.
Dobro je te vidjeti da si se vratio :)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
eddo je napisao(la):
mirzamiki je napisao(la):
Mogao bi vrlo jednostavno da rijesis taj problem, i to vrlo jednostavno bez ikakvih prekidaca i bez previse sexa.
Jednostavno umjesto remote-a koristi +12V od ANTENE :)))))))

malo si se zaj*o a nek ti neko ko zna vise od mene kaze zasto (mislim samo na dobojce ;)) ...

pusa eddo pusa :) od DBOJLIJE (jbga tak' se pise) al ajd vidi jel to MORE tako se kOzat.
Dobro je te vidjeti da si se vratio :)

j*o sve znao sam da si peder ... aj neka sebi si ... nego sto ba ne rece cojku usput gdje je se zajbo ipak vi znate puno vise od mene ;) ...
 
Član
Pazi, pazi a zasta si nam ti nego da rjesavas probleme i "sprdas" se s pravopisom :)
I ajd ne kenjaj vec priznaj da si najjaci brper (eto toliko od mene ja se sada povlacim)
 

IGY

Član
eddo-davore svoje ljubavne pporuke ostavite za msn, ili na hladzenje idete


:icon_exclaim:
 
pa kad spojim na zutu zicu pojacalo stalno radi, isto tako i na crvenu nema veze bio kontakt on/off, ma nema veze uzet cu od zene radio ona ima slicam samo sa crvenim osvjetljenjem pa cemo se changeat.... pozz svima moze lokot....
 
Član
remote ili ti ga antena ti je jedno te isto samo sto kod nekih proizvodjaca pise antenna 12+ a kod nekih remote ... davore nije bitno ko je glasniji nego kako je ko doso do tog rezultata ... lako je se kitit tudjim perjem i tudjim znanjem ;) ...
 

IGY

Član
eddo jos jedan takav post i ide ti ban na mijesec dana, time smatram uvredu prema davoru, a samim time i spamas bezpotrebno
 
Član
stvarno neznam cime sam ga uvrijedio, mozda istinom?! ... uglavnom opet se desava isto ko prije svi mene imaju pravo j*avat a ja jel kome sta kazem mene se odmah banuje ... stvarno super ... realno igy i ti si se meni znao svasta nagovorit pa se nikad nisi banovo na mjesec dana ... kolko je to korektno?
 
Član
Nisam ti nista rekao cak sam rekao da si pomogao momku?Sta zelis ti ne shvatam majke mi, nazivas me pederom i vredjas me ja te kuliram jer se poznajemo i suparnistvo je dobra stvar nekada a "podbadati" neukusno i pretjerivati to vec nije u redu!
smiri se covjece
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top