Rekord Renaulta Megane Rs Trophy Na Nirburgringu

Rekord Renaulta Megane Rs Trophy Na Nirburgringu

Član
GocaS6 je napisao(la):
Ko oni? Pa da i ja njima kažem dajte da ja probam reći će to je naš tvornički vozač bla bla e pa mogu i ja tako reći ne možete vi moga Audija odvoziti onako kako ja mogu :icon_confused:

Gdje su snimke, dokazi, vremena, zar je teško stavti jednu onboard cameru?? Smiješno i neozbiljno od tako jedne ozbiljne tvrtke :icon_rolleyes:

BTW jako poštujem Megana RS just for the record ;)

Renault ce dati tog Trophya na test, pa ce biti jos vremena tog auta, sa drugih staza, a vjerovatno i s ove, kad ga oni iz Sport Auta odvezu.

A evo ima neki snimak na youtube, ne znam jel zvanicni, mozda izdaju bolji kao sto je bilo za R26.R sa vremenom kruga.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TKyfmUJUzK8[/video]
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ovo je najbolje "objaviš" da si odvozio neko vrijeme i svi ti vjeruju :icon_biggrin:

Evo ja objavljujem da sam sa svojim Audijem odvozio 8.12 sec :lol: da vidim tko će dokazati da nisam :D

Jesi li ti "ogranicen" ili se samo pravish da si ogranicen:icon_question::icon_question:

Ograničen čime? Jedino možda time što raspravljam s nekim ko me zove ograničenim bez ikakvog objašnjenja :icon_rolleyes:

Ako kažem da jedna ozbiljna tvrtka poput Renaulta ili bolje rečeno njegovog sportskog odjela izbacuje neke činjenice ili vremena na Nurburgringu ne dajući zato nikakav konkretan dokaz osim slike koju može svako dijete uraditi u PS-u to me čini ograničenim :icon_rolleyes:???

Ako je Nissan GT-R lijepo izbacio onboard snimku sa točnim zapisom da bi se svi mogli diviti i da je nitko ne može osporiti kakva je ovo smijurija??

Druga stvar ubi me što ne vjerujem da bi jedno FWD auto na Nurburgringu bilo brže od jedne Honde NSX-R koja ide 8:09. Eto možda je do mene ali ja ne vjerujem. Mislim da si Renault malo nabija reklamu sa ovim al dobro nebitno.

Mislim da je ovaj Megan RS extra auto i stvarno bih volio da vidim te dokaze i bilo bi mi drago al do tada ću ipak biti ograničen ;)
 

JD.

Član
pa nije to bosna da ljudi izmisljaju sve zivo, bas bi se Renault igrao sa svojom reputacijom da laze vremena koja im auto postize na stazi...
 
Ovo je moguć rezultat, ali tvornička testiranja su specifična, kod svih.
Malo jači motor u odnosu na ono šta se prodaje raji i neke cup gume i rezultat je tu. :icon_smile:
 
Porschefan je napisao(la):
Ovo je moguć rezultat, ali tvornička testiranja su specifična, kod svih.
Malo jači motor u odnosu na ono šta se prodaje raji i neke cup gume i rezultat je tu. :icon_smile:

Sve je ovo moguce sto si napisao,to rade svi proizvodjaci ali opet i pored toga oni su napravili najbrzi kompakt.:icon_smile:


GocaS6 je napisao(la):
elvirjahic je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ovo je najbolje "objaviš" da si odvozio neko vrijeme i svi ti vjeruju :icon_biggrin:

Evo ja objavljujem da sam sa svojim Audijem odvozio 8.12 sec :lol: da vidim tko će dokazati da nisam :D

Jesi li ti "ogranicen" ili se samo pravish da si ogranicen:icon_question::icon_question:

Ograničen čime? Jedino možda time što raspravljam s nekim ko me zove ograničenim bez ikakvog objašnjenja :icon_rolleyes:

Ako kažem da jedna ozbiljna tvrtka poput Renaulta ili bolje rečeno njegovog sportskog odjela izbacuje neke činjenice ili vremena na Nurburgringu ne dajući zato nikakav konkretan dokaz osim slike koju može svako dijete uraditi u PS-u to me čini ograničenim :icon_rolleyes:???

Ako je Nissan GT-R lijepo izbacio onboard snimku sa točnim zapisom da bi se svi mogli diviti i da je nitko ne može osporiti kakva je ovo smijurija??

Druga stvar ubi me što ne vjerujem da bi jedno FWD auto na Nurburgringu bilo brže od jedne Honde NSX-R koja ide 8:09. Eto možda je do mene ali ja ne vjerujem. Mislim da si Renault malo nabija reklamu sa ovim al dobro nebitno.

Mislim da je ovaj Megan RS extra auto i stvarno bih volio da vidim te dokaze i bilo bi mi drago al do tada ću ipak biti ograničen ;)

Ljudi vec godinama prave najbrze kompakte, nemaju razlog da izmisljaju i lazu,jednostavno ljudi znaju svoj posao:icon_smile:
 
elvirjahic je napisao(la):
Sve je ovo moguce sto si napisao,to rade svi proizvodjaci ali opet i pored toga oni su napravili najbrzi kompakt.:icon_smile:

To nije upitno, već je prethodni model bio jedan od najbržih, a R26R apsolutno na vrhu.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
elvirjahic je napisao(la):
Sve je ovo moguce sto si napisao,to rade svi proizvodjaci ali opet i pored toga oni su napravili najbrzi kompakt.:icon_smile:

To nije upitno, već je prethodni model bio jedan od najbržih, a R26R apsolutno na vrhu.

Malo bi ti trebao prouciti koji je prethodni a koji je trenutni :icon_biggrin:
 
Ne uči me ti koji je prethodni model, ako tebi treba detaljno objasniti: mislim na R26 kao prethodni a R26R kao njegov top model.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ne uči me ti koji je prethodni model, ako tebi treba detaljno objasniti: mislim na R26 kao prethodni a R26R kao njegov top model.

Oh oprosti sveznajući ali ne govorimo o prethodnom nego o trenutnom modelu. A R26.R je bio gol ko lipa sa tvorničkim R888 icama, kavezom i plastičnim prozorima i tako da bi se teško mogao nazvati "normalnim" automobilom koliko god ga vi "fanovi" gurali u tu skupinu.

Druga stvar pogledajte koji automobil vozi identično vrijeme kao ovaj RS Trophy kojeg je našao sam podatak vozio začudo tvornički vozač! Pogledajte kako to profesionalci obave, fino, čisto, vidljivo...

http://www.youtube.com/watch?v=f4S9VoOZ0xc
 
Član
Ma Goca, ja ti jos na prosloj stranici ostavio video voznje ovog Trophy-a, a ti isto da ga ne vidis. Jest da nema podataka sa telemetrije auta, brzine i sl, al vidi se cijeli krug, a po duzini videa mozes vidjeti i da je to to - ako bas sumnjas. Cudno je jedino sto krecu u mjerenje kruga iz boksa, al s druge strane, pocetak i kraj mjerenja kruga je na ok mjestima, gdje to rade i drugi proizvodjaci, pa to i da im je donjelo neku prednost, to je sekundica u vrh glave...
 
Ovo sa Caterhamom ipak nije sužbeno mjerenje, ali je vrhunski odrađeno.
Službena mjerenja su na praznoj stazi i počinju letećim startom na točki gdje je izlaz iz boksova a završava na ulazu na ravninu ispred boksova.

Većina službenih testova i mjerenja se rade na 20.6 km, ali neki i na 20.8 km (+ ravnina ispred boksova)
 
Top