Registracija vozila -Mostar-

Registracija vozila -Mostar-

Pozdrav drugari, od nove godine počeo sam raditi za Camelija osiguranje. Od velike pomoci bi mi bilo da vaseg ljubimca registrujete kod mene... aa imamo i neke pogodnosti prilikom registracije. (svaki clan foruma dobit ce za kafe) ;) Moja kancelarija je na Bišću polju u zgradi Feroelektra I sprat, ko hoce nek svrati na pice bujrum. Ako vas sta zanima mozete pitati i ovde u pp il na telefon...
Mirza Voloder
061 / 140 - 102
2n0ofw2.jpg
 
Član
Koje su kod vas cijene? Jeste li jeftiniji ili skuplji?
Koliko bi bila registracija za Golfa 3 1997 godina, 19 motor 75 konja?
 
Franki je napisao(la):
Koje su kod vas cijene? Jeste li jeftiniji ili skuplji?
Koliko bi bila registracija za Golfa 3 1997 godina, 19 motor 75 konja?

trebali bi bit trenutno najjpovoljniji, mogu ti izračunati ujitru tačno pa ti šibnem na pm. Jel ti treba samo produženje ili?
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Koje su kod vas cijene? Jeste li jeftiniji ili skuplji?
Koliko bi bila registracija za Golfa 3 1997 godina, 19 motor 75 konja?

trebali bi bit trenutno najjpovoljniji, mogu ti izračunati ujitru tačno pa ti šibnem na pm. Jel ti treba samo produženje ili?


Samo produzenje sa tehnickim i to. Ako budete jeftiniji mozda i predjem kod vas. :icon_biggrin:
U eurohercu mi je 430-440 km tako nesto (nije u marku)
 
Franki je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Koje su kod vas cijene? Jeste li jeftiniji ili skuplji?
Koliko bi bila registracija za Golfa 3 1997 godina, 19 motor 75 konja?

trebali bi bit trenutno najjpovoljniji, mogu ti izračunati ujitru tačno pa ti šibnem na pm. Jel ti treba samo produženje ili?


Samo produzenje sa tehnickim i to. Ako budete jeftiniji mozda i predjem kod vas. :icon_biggrin:
U eurohercu mi je 430-440 km tako nesto (nije u marku)

imas pm
 
BHT Ovisnik
sto mi ne rece prije,ja prekjucer reg. volva,koliko bi bila bas me zanima volvo 1855ccm 147kw 1999god ? + kasko stakla ?
 
Top