Redizajnirani Clio III

Redizajnirani Clio III

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
renaultclioiiiphaseiihz5.jpg


U jednoj od garaža u Parizu ulovljen je (i to potpuno nemaskiran) Renault Clio III u redizajniranom izdanju, čija je svjetska premijera zakazana za početak marta i Salon automobila u Ženevi.

Aktuelni Clio je inače predstavljen još 2005. godine, a imajući u vidu konkurente poput nove Ford Fieste, Seat Ibize i novog Volkswagenovog Pola (takođe najavljen za Ženevu), ovaj ozbiljan redizajn stiže zaista u pravo vrijeme.

Najočiglednija promjena u odnosu na dosadašnji model se u stvari odnosi na drugačiji prednji dio, koji sada liči na novi Megane (zbog drugačijih branika, auto će biti i duži za nekoliko cm). Modifikacije je doživio i zadnji kraj, koji će, sudeći prema ranijim špijunskim slikama, dobiti drugačiju grafiku svjetala i nešto izmjenjen poklopac prtljažnika.

Što se unutrašnjosti tiče, najavljuju se novi materijali i bolja završna obrada, kao i bogatija standardna oprema. Među novitetima je i 1,4 litarski TCe turbo motor sa 96kW/130KS.

Iste ovakve vizuelne promjene će doživjeti i karavanski GrandTour model, kao i sportski Clio RS.

Sem obnovljenog Clia, Renault će inače u Ženevi promovisati i potpuno novi Scenic (uključujući i njegovu produženu varijantu Grand Scenic), kao i novi Megane RS i Megane GrandTour.
 
Član
ruzni farovi, bar meni. mogli su bar malo manje, a ne ovako ko pola haube... :icon_confused:
 
Član
kad je izaso ovaj "najnoviji" clio (mislim na ovog normalnog) taman sam pomislio, e hvala bogu, nema vise onih ruznih farova. kad oni opet :icon_cry:
 
ou maj gad kako gadni farovi,pa jbt dokle ce vise sa tim farovim,sezu skoro do haube u kur***

Ko da se takmice sa pug-om
 
Član
haha, jao smijurije od dizajna hahahahaa...FUJ ! :lol::lol::lol: smijat cu se svakom vozacu ovog fiseka kad ga sretnem, hihihihih, huhuhuhu hahahha :lol::lol::lol:
 
Član
jos malo pa ces farove morat skidat da popravis nesto na motoru:D
ma ovo je ljepota kako mi je ruzno ovo:
renault clio III grandtour
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top