Razlika auta, američko-europsko tržište

Razlika auta, američko-europsko tržište

Super Moderator
to da su u CH bolja auta nego sto kod nas dodju u salon sam se licno uvjerio. Imam forda koji je za CH trziste i imo sam 2 forda ista koja su kupljena ovdje u bosni.. razlika je nebo i zemlja.. ne samo sto se opreme tice to nije bitno, opremu ti biras
za US auta si upravu, barem sam se ja uvjerio da su bolja nego EU, a to sto nas narod bjezi od tih auta je druga stvar
 
Član
Tih Sijalica ima nabaviti sad i kod nas, džek s tri pina po sijalici, ja sam svojevremeno htio uzeti Boru 1.8T ameikanac, i ima razlike u dosta toga, ali je bila strašno opremljena, model s 180KS awp oznaka motora. Dijelovi mnogo bolje urađeni i to mi je niz mehaničara potvrdilo, i tih auta sam dosta gledao po Pik-u. Iskreno da tražim auto gledao bih Passata Amerikanca i to 2.8 v6 benzin. MIšljenja sam općenuto da su europska vozila za amer. tržište daleko bolje upakovana, kao Vw za CH tržište, nebo i zemlja u kvaliteti i opremi.
http://www.pik.ba/artikal/10653059/passat-5-2-8-v6-4-motion-4-x-4/
Evo ga, kolega prodaje za sitne pare.
 
to da su u CH bolja auta nego sto kod nas dodju u salon sam se licno uvjerio. Imam forda koji je za CH trziste i imo sam 2 forda ista koja su kupljena ovdje u bosni.. razlika je nebo i zemlja.. ne samo sto se opreme tice to nije bitno, opremu ti biras
za US auta si upravu, barem sam se ja uvjerio da su bolja nego EU, a to sto nas narod bjezi od tih auta je druga stvar

Bježi iz razloga što čim čuje da je amer odmah dijelovi i bla bla priča, pa ne može Golf biti Wolf u americi, može biti sitnih izmjena ali mašina je mašina, i sitnice...zasita kao i sve do sad stvar ukusa, i poznavanja materije. Recimo Audi a4 B7 2.oT amerikanac je čisti sex za razliku od europljanina. Kod nas imaju 2 takva, a za jednim već odavno slinim....oprema :eek:
 
Član
Trazim po forumima pa sam naleteo na ovaj . Zanima me konkretno da li je moguce uvesti I registrovati 2008 mercedes benz gl450 u BiH? I ako jeste sta je potrebno od dokumentacije ? Vozilo je u americi trenutno naravno na americke table I pravljeno za americko trziste .
 
Legend
Ima jos jedna stvar, jako bitna ovdje, sto postoje auta koja su proizvedna u europi, namjenjena za americko trziste (mogu se homologirat) i postoje auta koja su napravljena u meksiku za americko trziste (eh ti su bas smece u poredjenju sa ovim europskim, realno..)
 
Top