R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ 02.3.2013.

R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ 02.3.2013.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Sve je to lijepo što se skupilo, ali ovo je sramota. Ova divljanja ovih pojedinaca, neka su im nasramotu. Ako je počasni krug onda treba da prođe u miru, bez sviranja i ostalog. Ali valjda nekima je vjerovatno drago što su se našli u koloni pa hajde da pokažu nešto. Potežu se od semafora do semafora. Ako se ne varam cilj je bio da se odradi počasni krug i da se novinarima da do znanja da on nije bio trkač, ovakav ili onakav, ili ne samo on, već da se uopšte ne gleda tako na ljude koji na taj način vole automobile, da se ljudi tako ne osuđuju, ali ovim što smo svi vidjeli na klipu i što se može vidjeti novinari i ostali ljudi koji su to vidjeli će samo stvoriti još goru priču i ta ljaga se nikad neće skinuti već će samo biti još gora i gora. U centru grada se momci potežu i pokazuju svoja kola i sposobnosti na jednom skupu koji je trebao proći u miru je sramota.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Sve je to lijepo što se skupilo, ali ovo je sramota. Ova divljanja ovih pojedinaca, neka su im nasramotu. Ako je počasni krug onda treba da prođe u miru, bez sviranja i ostalog. Ali valjda nekima je vjerovatno drago što su se našli u koloni pa hajde da pokažu nešto. Potežu se od semafora do semafora. Ako se ne varam cilj je bio da se odradi počasni krug i da se novinarima da do znanja da on nije bio trkač, ovakav ili onakav, ili ne samo on, već da se uopšte ne gleda tako na ljude koji na taj način vole automobile, da se ljudi tako ne osuđuju, ali ovim što smo svi vidjeli na klipu i što se može vidjeti novinari i ostali ljudi koji su to vidjeli će samo stvoriti još goru priču i ta ljaga se nikad neće skinuti već će samo biti još gora i gora. U centru grada se momci potežu i pokazuju svoja kola i sposobnosti na jednom skupu koji je trebao proći u miru je sramota.
Eh upravo to ;) lijepo si objasnio , samo novinari da vide ovaj klip još goru mogu priču sastavit :icon_rolleyes: nije im trebalo ovo turiranje , sviranje , i gasanje...Ako imaš kakvu moćnu mašinu ispod haube imaš brate piste pa deri ga dokle ti je volja :icon_confused:
 
Legend
Ma dzaba moliti i pricati... Ovo je samo dokazalo da nista vise nije sveto... Nove generacije nemaju postovanje ugradjeno u karakter... Na sve gledaju kroz svoj vlastiti interes... Svoje dokazivanje... Cast izuzetcima al sramota..........
Zao mi je onih kojima je stalo... Stvarno...
 
Član
Momak je bio trkač i radio je to što je radio. Od toga nema bježanja. Koliko znam poginuo je tuđom greškom u prometu i ne zbog toga što je bio trkač.

Ovaj skup je trebao dokazati da novinarska ljaga nije bila ispravna i da trkači nisu debili i seljačine. Dokazao je upravo suprotno.
 
Član
Jesam mlad , al ako sam dosao u neku čast nikad to ne bi radio :icon_mad: samo džaba novinari još goru ljagu od ovog mogu napravit :icon_mad:
 
pioneer_09 je napisao(la):
Sve je to lijepo što se skupilo, ali ovo je sramota. Ova divljanja ovih pojedinaca, neka su im nasramotu. Ako je počasni krug onda treba da prođe u miru, bez sviranja i ostalog. Ali valjda nekima je vjerovatno drago što su se našli u koloni pa hajde da pokažu nešto. Potežu se od semafora do semafora. Ako se ne varam cilj je bio da se odradi počasni krug i da se novinarima da do znanja da on nije bio trkač, ovakav ili onakav, ili ne samo on, već da se uopšte ne gleda tako na ljude koji na taj način vole automobile, da se ljudi tako ne osuđuju, ali ovim što smo svi vidjeli na klipu i što se može vidjeti novinari i ostali ljudi koji su to vidjeli će samo stvoriti još goru priču i ta ljaga se nikad neće skinuti već će samo biti još gora i gora. U centru grada se momci potežu i pokazuju svoja kola i sposobnosti na jednom skupu koji je trebao proći u miru je sramota.

Fino i kulturno objasnjeno. Nek ove pojedince bude sramota kad ovo budu gledali i na ulici kad ih prepoznaju nek spuste glavu,nisu ispali frajeri.A zna se da je vecina dosla da oda pocast Žanu to treba spominjati,a netreba spominjati ove negativce vise pridonosi im se nepotrebna paznja.
 
Ovo je jedan od razloga zašto nisam došao da prođem krug gradom , prošli put kad sam bio bilo je također par sudara , nije uredu da se ovako odaje počast. Ovako nikad neće sprati nekome ljagu s imena. Rađe ću sam obići krug gradom s njegovom slikom , nego ovako divljati.
 
Putovanja.ba
Administrator
Iznenadilo me ponasanje pojedinaca. Izgleda da su zaboravili zasto smo tu.
 
Član
Normalno da je ovo sramota,bio sam i prosle godine i isto ovako je bilo gasanje,turiranje,slajdranje...dzaba je papcima pricati,cak nam je i policija usla u susret kad smo krenuli i blokirali cestu da bi se mi mogli fino poredati,al dzaba vec je 5-7 auta bilo na semaforu na otociiii,ii onda gleda samo da je prvi u koloni da ga svi vide,njega i njegovog "ferarrija"...TUGA I ZALOSNOO..:icon_sad:
 
CCC ovo objasnjava mnogo stvari i situaciju u ovom svijetu...prosle godine bio, umalo me udarili nisu, ove godine nisam iz istog razloga...R.I.P
 

JD.

Član
Liga je napisao(la):
Ma dzaba moliti i pricati... Ovo je samo dokazalo da nista vise nije sveto... Nove generacije nemaju postovanje ugradjeno u karakter... Na sve gledaju kroz svoj vlastiti interes... Svoje dokazivanje... Cast izuzetcima al sramota..........
Zao mi je onih kojima je stalo... Stvarno...

potpis

mnogi su samo iskoristili priliku da malo zadivljaju kroz grad u koloni, prolaze kroz crvena, popale maglenke i rade sve ono sto ne smiju raditi kad se sami voze

vjerovatno nisu ni znali zbog koga i cega u koju svrhu je skup
 
Član
sto ljudi umiju bit stoka pa to nije normalno:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
ovo se cini kad pobijedi repka, kada je bas neka extra prilika,ocigledno da mnogima nisu jasne neke stvari u glavi
 
Član
R.I.P zanu

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: nemam komentara na ovaj postavljeni klip i situaciju i sinocno desavanje.. jedno je kad "motorista" pogine i na sprovodu/dzenazi se nadje neko ko samo zaturira u njegovu cast ali divljanja koliko znam nije nikad bilo ... ali ovoooooo :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: ovo je sramotaaaa :icon_mad::icon_mad:
 
tesko je mentalitet promjeniti :icon_sad:
trebalo je drugacije biti, ali ne cudi me nista
znam po svojoj raji akd se nesto treba dogovoriti
uvjek neko zakaze i ne ispostuje dogovort, a to je
koliko vidim i ovdje bio slucaj, ali u vecini nazalost.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top