R.I.P.: In honor of Giorgi Tevzadze ( M5 e34 Georgian Street-Drifter )

R.I.P.: In honor of Giorgi Tevzadze ( M5 e34 Georgian Street-Drifter )

Član
Legenda,,, evo jedan zanimljiv video, nije sad da je neko poređenje al je lijepo urađen,,,,
 
Legend
Sta ima moralisti ?
Kako se to vi svi vezete, vozite 10 ispod ogranicenja iz predostroznosti ako se nekom dijete istrgne iz ruke da mozete zakocit na vrijeme ?
Neka nemojte molim vas. Ovaj covjek je ziva legenda i nek tako i ostane, oni koji misle da je divljak il sta vec, nek zaobidju temu.
 
Član
Ovo ga je bog/alah na vrijeme uzeo sebi da ne bi nekoga ubio(ne daj boze necije dijete).Ko nije udarao pjesaka autom nikad nece znati kakav teret nose na duši oni koji su to ucinili,iako nisu krivi(ovaj bi bio),zato razmislite sta pricate vi pojedinci.Pa zamislite da ovako neko prolijece kroz vas grad,ja bi mu prvi sve opsovao a ne mu se divio,Boze sacuvaj.
 
Poslednja izmena:
Član
Ovo ga je bog/alah na vrijeme uzeo sebi da ne bi nekoga ubio(ne daj boze necije dijete).Ko nije udarao pjesaka autom nikad nece znati kakav teret nose na duši oni koji su to ucinili,iako nisu krivi,zato razmislite sta pricate vi pojedinci.Pa zamislite da ovako neko prolijece kroz vas grad,ja bi mu prvi sve opsovao a ne mu se divio,Boze sacuvaj.

Čoek je u pravu!!!
 
Član
Sta ima moralisti ?
Kako se to vi svi vezete, vozite 10 ispod ogranicenja iz predostroznosti ako se nekom dijete istrgne iz ruke da mozete zakocit na vrijeme ?
Neka nemojte molim vas. Ovaj covjek je ziva legenda i nek tako i ostane, oni koji misle da je divljak il sta vec, nek zaobidju temu.

Ma nek je on tebi ziva legenda sto puta, za mene je samo nakav idiot koji je hvala bogu crko na putu.
Gledajuci onaj drugi film koji je Porschefan postavio je mi samo zao sto se nije prije raskomadao negdje.

Jedno je voziti 60 gdje se smije 50 ili 200 na haman praznom autobahnu, ali sta je ovaj radio je jednostavno nenormalno.
 
Član
ako je ziva legenda sto nije otisao na stazu ili poceo s tim profesoinalno i dokazao se, ovako je samo jos jedan divljak, sreca sto nije nikom oduzeo zivot osim sebi
 
Član
poginuo je kao suvozac, malo prija smrti je najavio da prelazi da se bavi profesionalno ovim sportom i nazalast desi se sta se desi. RIP
 
Legend
Kako ste samo moralni i obazrivi.. Reklo bi se da visite na nekom forumu sigurne voznje... Ako hocete da pricamo o sigurnosti bujrum, tamam sam odbranio diplomski na tu temu, al buduci da je ovo forum, imaginarni svijet, svi cemo biti moralisti i osudjivat drugog, a svi cemo radit isto/slicno..
 
Nitko ne bi trebao reći za nekoga "neka je poginuo".
Ovaj tip je imao izuzetne vozačke vještine ali ipak je malo pretjerano ono što je radio po ulicama zajedno sa tom ekipom. Činjenica je da je poginuo zbog takvog načina vožnje bez obzira što nije on vozio, jer kako se vidi, uvijek su bili na samom rubu da negdje ne udare. Gradski promet, red stabala, ograde, zidovi, vrhunska vožnja ali i veliki rizik.
 

Kec

Član
Nije ovo bilo nimalo dobro sto je on radio sa autom,ali samo mi jedno nije jasno,kako je policija reagovala na sve ovo?
 
'' Kad' sam ja oderao ovog' lika, joj da vidiš drame ! ''
Gdje steee silni street rejseriiii :)

RIP Giorgi, jeste rizikovao, ali ga poštujem zbog vrhunske kontrole vozila.
 
Legend
RIzikovali su i vozaci rallye grupe b , pa je opet narod isao, gledao, vodio djecu i bilo planetarno popularno..
Sve je rizik, daleko da odobravam ovo divljanje po cesti ali se zgrozavam na komentare pojedinaca tipa ja bih ga ubio, neka je poginuo i slicno.. preispitajte se
 
Top