Putovanje u EU

Putovanje u EU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Heh drug sve sam ja to rijesio, imam dobar posao radim sa starim :) A izvadio sam licnu kartu, znaci i pasos mi treba ? :icon_rolleyes: A i hvala sto ste me upozorili na ovakve naizgled sitne stvari koje znace nesto evo sa ovim svjetlima. Za to pravilo nisam znao. A ko me nece pustit sa 40 KW surove snage :D

izvini drug, ali nisi jos ni polozio, i jos postavljas ovakva pitanja, tako da ti ne bih preporucio da ti ides autom, pogotovo sa tim koliko god da je ispravno, to je auto staro 20 godina. fino ti na bus i laganini. sigurnije ti je i manje ce te boljeti glava ;)
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Heh drug sve sam ja to rijesio, imam dobar posao radim sa starim :) A izvadio sam licnu kartu, znaci i pasos mi treba ? :icon_rolleyes: A i hvala sto ste me upozorili na ovakve naizgled sitne stvari koje znace nesto evo sa ovim svjetlima. Za to pravilo nisam znao. A ko me nece pustit sa 40 KW surove snage :D

:lol: ma ne treba ti pasos, ponesi samo licnu :lol:
 
G

GoPlay

Mislim da ti je samom velik zalogaj iz komada voziti do Poljske. Umori voznja a da i ne primjetis to. Moj savjet ti je neka.. ne zuri.. Bit ce dugih voznji sa godinama. Sad gledaj do Hrvatske ili tako nesta sto je puno blize.
 
Joj o cemu se vodi polemika nema jos ni vozacke, putuje za godinu dana tek pa ko ziv ko mrtav do 8 mjeseca 2013. :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top