put sarajevo-crnogorsko primorje

put sarajevo-crnogorsko primorje

Član
pozz drustvo,posto je sezona godisnjih odmora molio bih clanove koji su u skorije vrijeme isli za crnu goru da mi prenesu utiske sto se tice puta
prvi put idem na tu stranu pa me interesuje najvise ima li rupa po putu, nekih kriticnih dionica i tako to. problem mi je sto cu putovati nocu sa spustanim autom pa da ne bih negdje ostao bez tocka
 
Član
Zavisi gdje ides? Za Herceg Novi samo idem na Sarajevo, Ivan Sedlo, Mostar, Trebinje i HN.. Izbjegavaj Tjentiste zbog guzvi, kamiona, tijesan put i razne zivotinje izlijecu na put :D
 
Član
Ne znam tacno al ukucaj na maps.google.com pa vidi :D ma ni slucajno nemoj na tjentiste, meni do Teslica prije trebalo 8 sati normalne voznje a sada kako je auto put pa skroz do Ivan sedla nekih 6-6.30 :D
 
Član
Zavisi na koju stranu ides. Scepan polje je nagori dio ubjedljivo,ali najbrze se dodje do budve ako ides u tom pravcu. I malo je losiji dio od granice pa kroz kanjon pive prema pluzinama. Ja licno idem i ove godine preko tjentista,čemerno,jedino je problematicno doci do novog puta koji je uradjen posle je ok,a dionica preko mostara,stolac ljubinje trebinje je dosta duza i nije ni tu nesto bajna cesta i oduzi se brate poprilicno.
 
Član
To me zanima. Taj put kroz to scepan polje jel stvarno los jer su meni svasta napricali a ne ide mi se duzim putem preko trebinja jer idem sa malom kcerkicom pa ne bih da je vozim okolo po ovom zarkanu
 
Član
Brze ces stici ako budes isao mostar-trebinje-hn, da znas kakav je prelaz scepan polje ne bi tuda pjeske pomislio da prodjes a kamoli autom a jos i sa porodicom.
 
Član
ovo sto ti vladica kaze, jednom sam isao preko scepan polja i nikad vise, sto se tice puta ovamo ova ruta preko Mostara ti je sigurno naj idealnija i sto se tice spustanog auta a iporodice, ja licno idem za Tivat i idem preko Vilusa-Risan-Kotor, tebi jeste dosta dalji put ovuda do bara, ali sto se tice puta nema zamjerke.
 
Član
prija 20 dana bio dole inace idem svako mjesec-dva! dole kad se sidje na primorje jedina zamjerka je sto je put dosta krivudav jer prati more uz obalu se ide nekih 30-ak km put Risan-Kotor!
 
Top