Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stigle Alu felge.
U pitanju su 15-ke od Alefa-e Romeo.

evo nekoliko slika felgi

d9pwy.jpg

1h5ls8.jpg

28ryvzp.jpg


jednu cu morati malo ravnati pa cu to aBd zavrsiti sutra.
sto se tice guma to ce malo pricekati dok prodam svoje stare felge (14-ke) i gume (185/65R14)

a planiram ih takodje i nanovo ofarbati pa cemo vidjeti. ja se nadam da cu sve odraditi kako sam planirao


idemo dalje
 
Član
Drug pratim od pocetka,radis da valja i sve je po ps,ali mi ove felge nekako ne leze,ja mislim da bi bolje na punta isle neke felge otvorenije i sa falcom,to je moje misljenje :icon_smile: i ja sam imao punta,pa ti onako kazem ;) ali ugl punto je extra i sretno dalje u radovima;)
 
Član
makbel guma 25KM komad ravnanje. zavrsio jutros i za nepovjerovati kako su je odradili da se nista ne primjeti a na balansu 0.0
 
zanimljive felge, ja mislim da ce fino leci na punta ;)
reci mi za makbel, gdje se oni tacno nalaze, imas li im slucajno
broj, jer moram nositi jednu felgu isto na ravnanje, pozz ;)
 
Član
Lijepo ce da izgledaju i ove felge na autu, puno bolje od proslih a i ide uz cjelokupan izgleda auto jer je vecina stvari orginalnih tako da alfine felge se uklapaju uz ukupan dojam :cool:;)

Kolko si platio ajd javi na PM , jer imaju i ovdje jedne na otpadu iste ovakve trazi 200 KM za njih pa da se orjentisem jel to puni il je OK cijena ?
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
zanimljive felge, ja mislim da ce fino leci na punta ;)
reci mi za makbel, gdje se oni tacno nalaze, imas li im slucajno
broj, jer moram nositi jednu felgu isto na ravnanje, pozz ;)

evo drug sve na jednom mjestu i telefon i lokcija i ponuda

http://www.makbel.com.ba/


adi187 je napisao(la):
Lijepo ce da izgledaju i ove felge na autu, puno bolje od proslih a i ide uz cjelokupan izgleda auto jer je vecina stvari orginalnih tako da alfine felge se uklapaju uz ukupan dojam :cool:;)

i ja takodje mislim tako jos da se ofarbaju kako ja to zamisljam i bit ce to dobro.
a za cijenu imas PM
 
Član
Vidio sam te s autom prije nekih 15ak dana na Malti i baš dobro izgleda, ove felge će ga pravo otvoriti u struku :cool:
 
Član
Koji ces profil guma stavljat? Nemoju samo 65 ko sto su ti te bile :D Idi na 50 extra ce izgledat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top