Punto ili Corsa???

Punto ili Corsa???

Član
ne bih ja mijenjo sa puntom znas na cemu si a nekako mi i ljepsi ta korsa kako god da je ocuvana valja na nju dat jos para cim se kupi tako je to :icon_rolleyes:

Da mijenjas punta za recimo astrz pa ides na visu klasu onda OK al ovak radije ostavi punta ;)
 
Član
Slažem se s Adijem, ovako bar znaš na čemu si... ako će ti išta pomoći, da te malo ohrabrim: ja sam prodao Doblu 1.2, sa 280.000km, tipu u Kiseljak, koji hvali taj 1.2 motor na sva zvona, tako da mu kilometraža nije predstavljala problem... kaže, za njega je to ništa..... ;)
 
Član
Gazija2001 je napisao(la):
Jose90 je napisao(la):
Imam corsu c u porodici, 2002 g. 1.2 16 v tiptronic :D Auto je ko bombona, dosad jedini kvar letva volana koja im je inace mana do redizajna .

Kakav je kod njih servo, jel električni?

I Punto i Corsa imaju električni servo.
A što Jose kaže , letva volana u Corse do redizajna je mana.
Kao što sam ti reko , drži se Punta , jer je kvalitet i pouzdanost tu negdje , a dobivaš nepraktičniji i stariji auto.
 
djordjep je napisao(la):
Gazija2001 je napisao(la):
Jose90 je napisao(la):
Imam corsu c u porodici, 2002 g. 1.2 16 v tiptronic :D Auto je ko bombona, dosad jedini kvar letva volana koja im je inace mana do redizajna .

Kakav je kod njih servo, jel električni?

I Punto i Corsa imaju električni servo.
A što Jose kaže , letva volana u Corse do redizajna je mana.
Kao što sam ti reko , drži se Punta , jer je kvalitet i pouzdanost tu negdje , a dobivaš nepraktičniji i stariji auto.

Definitivno se onda držim punta. Dobro su mi došla vaša razmišljanja i iskustva. Hvala vam u svakom slučaju.
 
Top