Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
sve se skida i sa strane ove idu ali zato dolazi nesto malo iznenadjenje ce da bude u ovi par dana :)
mislijm da ce se svima svidjeti ko me zna zna da nedam na naljepnice ali kad sam ovo vidio definitivno slidam eheheheh pozzzz
 
Član
evo ga neki finalni rezultat neradim kako treba u photoshopu ali to bi bilo to do kraja nova naljepnica bocna narucena danas izduvne cjevi spremne za postaviti i onda cekam prijatelja za krov da mi javi trebao bi bili gotov do polovine mjeseca :) uglavnom naletim na autoshow kod kasarne ili cu se prijaviti za nesto tek toliko da se pomogne manifestaciji
ad76019c5dcdadebe61fc87f7e13d8e0.jpg
 
Član
Dobra ideja :)

Puno bolje ce izgledat sa celan look zadnje habe i ovim rorama :)

Stavi pozadi HGT i ovaj abarth logo ko sa strane umjesto ovog B&W mozda bi bolje bilo
 
Član
Evo ga legle i nove skorpije skinuo sam onaj znak sa strane koji vam se nije svidjao i stavio nesto u stilu mog auta mislim na B&W i naravno iznad fara mali natpis
75a41f0406b7dfd5bebf86a216cc4377.jpg

74f87c7505372f08b6da9bc0d5613200.jpg

ffa6ffe5feb9d506f152eea033e46f61.jpg

733407aa13efcfae8f2faeb936209440.jpg

354ddfbbc8bb017d6d3e0281abdd3f2d.jpg


Toliko sad za sad :D IDEMO DALJE
 
Član
Limpi je napisao(la):
e nek si mu vise skinuo onu staru nalju sa strane :icon_smile:

hahah kad sam vidio kako ovako izgleda odma otisao da mi odrade i da postavim ahahah

sutra stize ovaj set ;) samo neznam sta da radim zbog ove crvene ahahah
a584a8102b319b18ba9f860d7c49f00a.jpg
 
Član
kakve ima veze sto je creno,brembo zastitni znak crvena :)

dobro ima ih i u drugim bojama al ne izgleda mocno ko sa crvenom :D

Da farbas u crno nece valjat, jedino u bijelu pa slova u neku drugu mozda al bolje stavi ovako ba :)
 
Član
svaka cast,fino ga sredjujes. Bit ce premocan kad mu odradis ono sto si zamislio,svaka cast,samo naprijed;);)
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Fino ti sredujes auto , mozes mi rec kolko si platio taj set za klijesta i gdje si uzeo :)

nasao slucajno na piku i odma kontatirao frajera da mi donese da nedaj boze propadne platio sam ih 40 km :)
Hvala svima na lijepim komentarima trudim se Neradim jbg pa mi treba malo duze dok prikupim potrebna sredstva ali lagano napradujem ;):icon_smile:

adi187 je napisao(la):
kakve ima veze sto je creno,brembo zastitni znak crvena :)

dobro ima ih i u drugim bojama al ne izgleda mocno ko sa crvenom :D

Da farbas u crno nece valjat, jedino u bijelu pa slova u neku drugu mozda al bolje stavi ovako ba :)

Ostavljam ove boje :) danas gledali kako stoji na crnim felgama ma boli glava jedva cekam da postavim puno ljepse uzivo izgleda
 
Član
Heh znam kako je to kad se neradi nigdje a skupljaju se pare takva situacija je i u mene ... ma bit ce bolje bit ce posla :) samo laganini
 
Top