Pug 206 black malo slika jeseni =)

Pug 206 black malo slika jeseni =)

RE: Pug 206 black

Lave extra ti je peugeot, i u mene je isti kao u tebe samo se plavi, u petak najvjerovatnije idem u onu radnju da uzmem lonac, a onda polako angle eyes i felge...sta mislis o felgama 16ke???, nekako mislim da bi sjele bolje ali opet neznam nisam nikako stavljao...javi sta mislis...i molim te javljaj o buducim radovima, spustanje i sve ostalo stavljaj na post i javi mi koje su cijene hehe...imas u zenici stop crne led 180KM sjele bi mu ko budali samarcina...pozz pa se cujemo...
 
Član
RE: Pug 206 black

nazad neke fine stopke po mogucnosti neke kristalne kulturne nishta pretjerano... ova panorama je perverzija :) a felge da su bogdom 16, 15 je premaleno a da ne govorim kako bi tek dobre 17 bbile :)
 
RE: Pug 206 black

Pike_gti je napisao(la):
nazad neke fine stopke po mogucnosti neke kristalne kulturne nishta pretjerano... ova panorama je perverzija :) a felge da su bogdom 16, 15 je premaleno a da ne govorim kako bi tek dobre 17 bbile :)

ma vec znam sta bi uzeo, crne angle eyes i crne led stope, a znam i ja da bi 17ke sjele predobro ssih uslova i za mog auamo sto za ovih auta nisu bas...onda bi moro prosirivat blatobrane...za pocetak dosta 16ke.. a poslje kad ga malo vise napucam onda mozda i 17ke...planiram ako bog da jednog dana da mi izgleda kao ovaj na slici al ne u toj boji hehe...a o tom po tom kad kupim body kit...prvo ove manje stvari pa onda vece...pozz
 
RE: Pug 206 black

Sporting je napisao(la):
Ovaj Peugeot stoji stalno tamo kod Suda na parkingu...


haha ako mislis na moj onda nije to moj hehe...inace ga nikad tamo ne parkiram

pozz crazydef...evo kao sto rekoh bio u sarajevu danas u onom shopu sto mi ti rece nije bilo tesko naci i naso auspuh kao tvoj samo nesto mi ogromno neznam da li je i tvoj ovako velik...u svakom slucaju je moj sada za 119KM-ova hehe...u gepeku mi je trenutno pa trebam da odem da mi ga navari ali mislim da ce morat cekat ponedjeljak radi posla...hvala ti u svakom slucaju, vidio sam i volan sto mi se extra svidja boli glava...i to mi je u planu da uzmem hehe..pozz bit ce slike od auspuha..pozz i hvala ti
 
Član
RE: Pug 206 black

sljedece je ovo:

30daqaa.jpg



uskoro slike ;)

samo polako,pomalo radim :icon_twisted:
 
Top